Krv v moči

Príspevok v téme: Krv v moči
gigia

prosim, mam 37, stabilneho partnera, nemam neplotu ani sa necitim chora, pri moceni len obcas taky pocit "tlaku?" v podbrusku... proste nic vyrazne, len som si ocikala papierik pred 3 dnami a je tam krv v moci, uz to robim pri kazdom cikani a stale tam je, teraz dokonca uuuuuuuuplne modry-cize viac krvi. Prosim, poradte, z coho to mozem vsetkeho byt? teda co mi moze byt,prosim

philips

Odkladanie ti tie kamene nevyrieši. Keď sa upchá žlčovod, tak tá operácia bude horšia.

Krv môže byť z prasknutej žilky, poranenej steny močových ciest, zápal... Možností je mnoho.

Aký máš pitný režim a ako vyzerá tvoj moč?

matka22222

no žlčnikove kamene mam aj ja do riti
:( akurat dnes mi obvodačka pripominala že nech idem na operaciu stym.Vraj nech neriešim moč ale tie žlčnikove kamene .Ja to odkladam kvoli kojeniu furt ,som zvedava či budu na tom CT vidno.

ni-ka

vidis Matka, ti hovorim ze na sone by sa to ukazalo:-)mne tak nasli piesok v zlcniku,ktory sa casom stratil:-) hemangiom v peceni, ktory sa nemeni, meraju mi oblicky lebo ich nemam v poriadku,sonom zistia tvar,velkost,aj ci je tkanivo ake ma byt...dokonca podla sona vedela aj ze som uz rodila :-))) urcite keby sa im nieco nezdalo poslu ta na dalsie vysetrenie...
inak ja by som zasla este na tu nefrologiu a dala si urobit kompletne vysetrenie aj s 24 hodinovym zberom mocu...

matka22222

philips ,fuuha to neviem veru či to posielali aj na rozbor asi nie ked to bolo negativne na tom papieri žiadne odchylky.Ja si tiež myslim že by sonom zistili keby niečo nieje v poriadku ale fakt neviem.Som zmatena zo všetkeho a ešte aj ten doktor sa tak vyjadril že asi pričinu nezisitme a ked zadavam do googlu krv v moči tak mi vyhadzuje len rakovinu mechura :(

philips

Zistili. Zbadali by patologické zmenny v obličkách a močových cestách.
Bol ti odobratý moč na chemické vyšetrenie?

matka22222

philips ,mysliš že keby tam niečo nieje v poriadku ,zistili by už na sone? juuuuj rada by som tomu verila ,asi aj budem :)

prave mi jedna ženska pisala že jej švagrina zomiera na rakovinu moč. mechura lebo jej to neskoro zistili a mala krv v moči ako aj ja.

matka22222

dakujem za povzbudenie :) no aj ja sa tym utešujem že na sone by niečo zbadali a robil mi ho dost dlho. No ja neviem ,podla mna by tam aj tie kamienky pripadne piesok našli nie? Neviem čo nadory vidno ?

ni-ka

Mati,neber to v zlom,ale najradsej by som ti povedala "daj si facku" za taketo reci!!Mysliet hned na rakovinu ked mas male babatko...ty mas napady...Urcite to nie je nic vazne,s rakovinou prichadza unava,slabost,nechutenstvo,nevolnosti,padanie vlasov a podobne...A robili ti predsa sono,myslim ze nejake zmeny by si urcite vsimli!Ja chodim na sono celeho brucha pravidelne a vsimnu si kazdy detail:-)takze rakovinu mozes smelo vylucit:-)

matka22222

Idem na CT a ked tam nič tak cytoskopiu a nič ine mi nieje.Asi to je ta rakovina všetko tomu nasvedčuje :-(