Krv v moči

Príspevok v téme: Krv v moči
gigia

prosim, mam 37, stabilneho partnera, nemam neplotu ani sa necitim chora, pri moceni len obcas taky pocit "tlaku?" v podbrusku... proste nic vyrazne, len som si ocikala papierik pred 3 dnami a je tam krv v moci, uz to robim pri kazdom cikani a stale tam je, teraz dokonca uuuuuuuuplne modry-cize viac krvi. Prosim, poradte, z coho to mozem vsetkeho byt? teda co mi moze byt,prosim

ni-ka

Mati a ani ti neodporucili ziadne ine vysetrenie?
Inak,skus si doplnit vitaminy a mineraly,pri unave a vycerpani mozes byt nachylna na ochorenia...
a ine priznaky nemas?nejake zmeny si si nevsimla?

matka22222

liečim sa na vysoky tlak,teraz som dost vyčerpana a unavena ,mam ročne dietatko ktore je velmi naročne a zle spi od narodenia. U urologa som si pripadala jak na psychiatrii pretože najskor sa ma pytal či som dobre videla a potom ked som mu povedala že sa liečim na vysoky tlak tak skoro odpadol lebo mam 50kg.Netušim čo mi je ale dobre to neni ,neviem či mam oslabene cievy.

ni-ka

a nemas nejake ine ochorenie?Alebo problem s cievami?Zeby ti samovolne tlakom pri cikani praskla nejaka drobna zilka...
alebo nejake lieky neberies?

matka22222

gynekologička povedala že je to v poriadku ,vraj ked ide z mechura tak to neni gynekologicke.2x mi pozreali moč a robili sono obličiek ,mechura a na gynde aj ženske organy.Fakt netušim čo to je:(

ni-ka

matka a co ti robili?ake vysetrenia?Ja by som zasla asi este na nefrologiu,ci su aj oblicky ok,tak ti spravia komplexnejsie vysetrenie...
a gynekolog ti na to co povedal?Lebo si pisala ze to mavas cez ovulaciu...

matka22222

Nika,tak dnes som to obehla urologiu a aj gyndu a všetko je ok .Nevedia čo to je :-( neviem či sa mam tešit či dalej bat.

matka22222

bodaj by si mala pravdu a nieje to nič važne,fakt netušim čo to može byt.Ešte ma napadlo že ma cievkovali a že by mi tam niečo poškodili vtedy fakt neviem :( a občas mavam dolu svrbenie a palenie ale nie pri močeni.

ni-ka

matka,velmi ti drzim palce aby to dobre dopadlo!...daj potom vediet co za tym bolo, urcite to nebude take zle...drz sa! :-)

matka22222

Nika,ale ja nemam vytok krvavy :-( ja mam pri cikani krv. Zajtra idem k doktorovi obvodnemu velmi sa bojim :-(

ni-ka

a inak,skus si vygooglit ovulacne krvacanie,najdes o tom vela clankov,vraj je to sposobene nerovnovahou hormonov...
vidis,nemusi to byt nic vazne :-)