moze to prerast v lasku?

Príspevok v téme: moze to prerast v lasku?
fk

Existuje jeden clovek, ktoreho som nemohla vystat...pekne slovo sme jeden pre druheho nenasli..potom sa dal dokopy s mojou kamoskou, a kvoli jej spokojnosti, sme sa snazili byt ku sebe vludnejsi...stale viac a viac...az sme sa nakoniec spolu vyspali...obaja plni vycitiek...rozisiel sa s nou...mna to aj tak vsetko mrzelo...ale len chvilu...tak dobry sex som nikdy predtym nezazila.....potom sme spolu spali zas a zas....od 30.septembra spolu spime takmer kazdy druhy den....a neviem sa toho nabazit..myslim, ze on tiez nie....ked nenapisem ja jemu, napise on mne....dnes som sa prichytila, ze sa rano usmievam....je to fajn, ale aj tak sa nechcem nablaznit na niekoho, s kym by to nemalo mozno zmysel...neviem, ci vobec zdiela nejake emocie...pise take zvlastne spravy, ktorym niekedy ani nerozumiem...Napr...vcerajsi vecer bola haluz...je mi cudne.... Na to sa ho opytam ako to myslel a on, ze...neviem, bolo to cele take ine, dost ine...ale nevadilo mi to...skor naopak... Som z neho zmatena!!!!!!!A to mam 23 a on 26....vcera som bola opat u neho...lezali sme len tak v objati asi 2 hodiny...a on mi povedal, ze takto to nemozeme riesit..ja sa pytam, ze preco..on, ze sukacie kamaratstva neexistuju a vsetko by sa casom pokazilo...Pozrela som sa nanho..on ma pobozkal a povedal...dobre...tak aspon nemozeme spolu spavat dva dni posebe....co to vsetko znamena....boha...

andy

Máš to ťažké, chápem ťa, ja som tiež mala také vzťahy (so ženatými), verila som všetkým, že sa to nedá (to je jasné - deti a tak), ale časom som pochopila, že si len užívali. Verím, že tvoj prípad je iný, možno ťa naozaj mal rád, ale nie je taký silný, aby si dal život do poriadku. Asi takto šťastný nebude, ty snáď časom áno, možno stretneš niekoho lepšieho. Ale nechcem radiť, viem, že rozmumom to ide lepšie ako srdcom. Dúfam, že sa ešte ozveš.
P.S. Ja už to mám doma lepšie, vojna volov skončila, moje dobrátko sa už ospravedlňuje o dušu

dariana

Ja uz nedufam, ze ma lubi. Myslela som si to, lebo kazdy v nasom okoli vidi jeho vztah ku mne. Boji sa o mna, stale mi pomaha, vyhladava moju spolocnost...sme doslova ako manzelia. Az na jeden fakt, ze je tu oficialne ona a o nicom ani len netusi.Davno som to chcela skoncit, aj som to v lete ked bol doma s nou ukoncila, ale nepomohlo a vratilo sa nam to. Chyba bola, ze som dala ja aj na okolie, ktore nam fandi a je presvedcene, ze sme si sudeny( hovoria to ale poza nas chrbat, to viem len od par priatelov)- len s tym, ze ja som mala stale cakat. Aj som to urobila. No ked sa nehybal, skoncila som to. Teraz vsak uz kaslem na vsetkych a hlavne na neho. Viem, ze mu na mne zalezi, ma ma rad, ale neviem ako ked ani nechce byt so mnou ani bezomna.

andy

Ahoj Darinka,
som na teba hrdá, zvládla si to, možno ťa fakt ľúbi a nejako to vyrieši, vie, že nebudeš čakať večne, ale tento krok bol určite potrebný, lebo by sa nikdy nerozhýbal, keby nemusel. A snáď sa dozvieš aj tie jeho dôvody, ktoré ti vraj nedokázal vysvetliť. Tak sa drž moja a občas napíš, ako to všetko prebieha....alebo ak len tak budeš chcieť pokecať

andy

hm, chlapi sú divní, je to ich spôsob balenia, najprv veľký záujem - potom nič, zase zaújem, zase nič, aby sa baby išli zblázniť a doliezali. Skús si trošku udržať odstup, nedopisuj mu hneď, občas nechoď s ním von (len aby necítil, že trucuješ), musí cítiť len menší záujem z tvojej strany a neboj, čo to s ním narobí. Ja takúto taktiku používam bežne a fakt zaberá. P.S. Ja mám doma teraz tiež vojnu volov, kto by sa v tých chlapoch vyznal

dariana

andy, milan, dakujem pomohli ste mi!
Celkom ste tu situaciu unho vystihli. Je dost mozne ze mu to tak hlavne vyhovuje. Ona je daleko a tak ju suplujem fyzicky, ale aj psychicky. (ono sa to u nas rozvilo z priatelstva, my sme si dobre rozumeli, pomahali si a z toho sa vyvinulo aj to fyzicke, nie je to len o nohaviciach, to by riesil zrejme davno inde ak by bol ten typ) Maju taky vztah, ze sa v nom nikdy nepohadali- kdezeto my dvaja sa hadame dost casto. Ona sice oblubena v jeho rodine v zaciatkoch nebola, ale zvykli si, kdezto on je u nich asi " vareny-peceny", lebo ona otca nema a tak ho zrejme obcas zastupi. V niecom sme s nou mozno podobne, ale myslim, ze sme dost protikladne. Neviem co bude dalej. Teraz sme to skoncili, lebo som mu vytkla, preco robi zo mna debila a zahrava sa so mnou, ked vie co k nemu citim. Ak uz neciti nic on ku mne a ani len si ma nevazi, preco neberie ohlad aspon na mna. Bola to komunikacia cez sms, lebo mi obaja no hlavne on o svojom vnutre hovorime dost tazko. Odpisal mi na to, ze mu mam prepacit. Ale to hovori stale. Uz mi nedavno povedal na otazku preco mi to robi, ze raz mi to snad vysvetli, ale ze teraz nemoze, no nic tomu nenasvedcuje, ze by sa nejaka zmena v ich vztahu diala a preto som to opat riesila. Teraz sa spolu nebavime. Nemala som chut vobec, na co mi poslal sms, ze to chape a mrzi ho to a ze dufa, ze s nim este prehovorim. Posluchla som ako mi radila Andy :-) a rozhodla som sa k nemu byt aspon slusna. Pri spolocnych aktivitach s nim normalne komunikujem, aj pracovne, lebo mame spolocny projekt. Uz aj zacal opat ziarit, lebo sa potesil, ze sa s nim opat bavim. Ale v sukromi to nerobim. Ako nahle sme sami, sme obaja sme ticho. A to je prenho dost tazke, lebo kedze som ukecana, nikdy sa mi usta nezavreli a z tohto sa citi neprijemne. Nebavim sa s nim, nemam o com- sukromie s nim riesit nechcem, na co?! Chcem sa z toho dostat! Takze tak...

fk

tazko opisat ako to prebieha..mam pocit, ze sa s nim nieco deje....mal taky zvyk, ze vzdy rano ma od neho zobudila smska a teraz uz 3. den to nerobi a pise menej....neviem, nevyznam sa v nom...a pritom sme spolu aj tak takmer kazdy den, dokonca uz prichadzali aj stavy, ked mi dal len tak pusu na lice pred vsetkymi v krcme...a teraz zas toto...fakt neviem...

andy

Milá fk,
tak to si si pekne zavarila. Ale všetko zlé je na niečo dobré, aspoň sa bude musieť vyfarbiť. Som veľmi zvedavá, či si, čo on na to a ako sa to vyrieši. Nezabudni nám dať vedieť. Držím palce