slova nestacia? niekedy hej!

carlito

no teras neviem, ja tam vidim len jednu pravopisnu chybu v slove uvidis
je tam este nejaka??
holky ja som vychodnar ta to asi zato

sasda

ja si myslim ze ked ti toto nedokaze povedat do oci tak ti taji este milion dalsich veci a preto by som to radsej ukoncila....lebo sa hanbi ti povedat do oci?to je vrchol.... alebo nic take neciti ako ty! zamysli sa nad tym dobre....

marisssa

ked sme zacali spolu chodit, zistili, ze jeden druheho lubime, vadilo mi, ze mi to hovoril priatel kazdu chvilu, povedala som mu to,ze to su velmi cenne slova, nesmieme s nimi takto mrhat a vraviet ich hocikedy,len tak.. no mame za sebou dva roky a hovorime si to stale, ked sme spolu,ci pocas milovania, alebo len tak, ked sa drzime za ruky, prechadzame..chcem,aby vedel,ze ho naozaj lubim,ako aj on mna,aby sme nelutovali,ze sme si nedavali lasku najavo...tie slova dokazu ozaj potesit.velmi.
no ale niektori chlapi nie su taki, ze davaju najavo svoje city.ja som to v minulosti tiez nedokazala(mozno preto,ze to nebol nikdy ten pravy:-) )
treba sa len porozpravat, povedz mu, co ta trapi....

moniqa87

no najprv ti napisem, ze podla pravopisu a stylu pisania ludi neposudzuj, to ze niekto nema urcite vzdelanie este neznamena, ze nedokaze prezit kavlitny zivot, ci dokonca lasku... koniec koncov, mne pravopis tiez nikdy nevonal, ani nevonia...
dalej k tvojej teme... ak sa mam len vyjadrit a nie poradit, tak ten moj mi to hovori kazdy den niekolkokrat, ale myslim si, ze je to skor tym, ze on je taky emociaonalnejsi typ, takze tolko, no a ak by si chcela radu, tak ti poradim asi to iste ako carlito, tak pa

uršula

pytam sa na ostatnych a nie na to co mam robit. a pytas sa co je laska? mozno viem o nej viac ako ty ked ta sudim podla pisma a pravopisu.
takze dakujem za rady, chcem vediet iba ako je to u ostatnych!

carlito

vies co je laska? ze beres cloveka takeho aky je. no a k tomu by som povedal ze ta mu to povec ty mu daj tieto veci najavo no a uvydis ci da aj on tebe a ked ne ta mu povec na rovinu ze chces aby sa viacej k tebe prejavoval, aby nebol ako pribrzdeny