Liečba HPV

Príspevok v téme: Liečba HPV
verka

Zdravim vsetkych! Mam otazocku na RNG. Prosim o radu. Mam HPV vysokorizikovy stupen. Liecim to uz rok. Najskor som mala liecbu Isoprinosinom, ktory mi vsak nepomohol. Teraz mi lekarka odporucila Indonal - 1x denne. Ja si davam 2x denne, k tomu Zinkosel a probiotika. Chcem k tomu pridat ten chaparal, ktory je tu tak casto spominany, prip. plus ine doplnky. Mozes mi odporucit, co mam, resp. mozem kombinovat a hlavne, kde ten chaparal mozem kupit (viem, v tvojich predajniach, ale kde to je??? alebo mi aspon napis nejaky kontak). Budem ti velmi vdacna za pomoc. Chcem ten virus zabit!! A urobim cokolvek. Prosim, porad. Dakujem pekne.

cokoladecka

HLIVA USTRICOVA!!! HLIVA USTRICOVA!!! HLIVA USTRICOVA!!! HLIVA USTRICOVA!!! HLIVA USTRICOVA!!! HLIVA USTRICOVA!!! Zakupit v lekarni ako doplnk stravy a uzivat tri krat denne o jedle. dlhodoo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OVERENE. PRISAHAM!!!!!!!!!!!

osvietena1

za lieky urcite odporucam indol alebo indonal a potom hpv sa da liecit aj zapperom ako aj vsetky virusy a bakterie... ja som na tom bola a je to zazrak!! sice s bakterialnou chorobou ale po 2 sedeniach mam pokoj...

Mirooo

Ahojte.. aj ja ja mam ten "uzasny" virus.. mne sa vyhodili na penise bradavicky.. a rad by som sa dozvedel ci ich staci odstranit.. doktorka mi dala masticku na to a dala mi aj tabletky na posilnenie imunity.. kde sa da urobit vysetrenie v akom to mom stadiu? A ked sa ni podari odstranit bradavicky, tak mozem nat opat s partnerkou nechraneny sex? Dakujem za odpoved..

RNG

wwwww, "najlepsia obrana je utok", veru ja by som necakal so zalozenymi rukami, keby som mal pozitivne zisteny nebezpecny virus v tele.
A vobec, virusy su na postupe, musime sa aj mi branit intenzivnejsie, nez dosial

wwwwww

fifuska, tak, ako napisal RNG- antibiotika su len na bakterie, ked mas anginu, tak zaberu, ked chripku, tak to len vylezat, lebo je to virus...Ty mas zrejme zly aj pap ster, ked ti musia robit histologiu, ja mam pap ster normalny, tak som len sledovana, robia mi pap kazdeho pol roka, sice mam HPV vysokorizikove (co ma kopec zien), ale nic mi to v tele nerobi. Klop, klop.

RNG

fifuska, antibiotika su ucinne na bakterie, ale nie virusy, zialbohu. Na to musis brat antiviralne prostriedky.
Lekari maju k dispozicii viac antiviralnych, zialbohu su vsetky s plno skodlivymi ucinkami a nemohla by si ich brat dlho. Takze jedina moznost je brat nieco antiviralne cely zivot, co nema ziadne skodlive ucinky. Doplnky(potravinove ) proti virusom som spomenul v podobnych temach mnohokrat.
Sicer sa vyliecit nedaju, ale dostatocne potlacit, aby ti nenarobili v tele skody sa da.

RNG

vierka, zialbohu ti uz pomoct nemozem, lebo moje predajne su zrejme zavrete podla vsetkeho.
Inac som spomenul hromadu inych antiviralnych na podobnych temach(hpv, herpes, opar...), najdi si ich. Kazdemu odporucam brat selen, zinok a probiotika, ked to nestaci, tak ine menovane. Moj osobny vyber je hlavne astragalus a extrakt z olivovych listov, ale na Slovensku je viacej zdrojov (cajove domy) predavajucich Lapacho(pau d arco) a tiez dobry protiviralny prostiedok, baza.