Ak máte dieťa, určite si to pozrite!!!!!

Príspevok v téme: Ak máte dieťa, určite si to pozrite!!!!!
mirka 23

Vedela som (aj vďaka tomuto fóru) že očkovanie je škodlivé. Ale trápilo ma, že to nemôžem každému povedať, a aj keby som to šírila medzi svojich známych, tak ich asi dostatočne nepresvedčím. Neviem či ste videli Paľbu, kde KONEČNE povedali verejnosti pravdu o očkovaniach, ak nie, tak si to URČITE pozrite, je to sila!
www.homeopaticka-asociacia.sk

Dúfam že mi túto tému nezrušia:)

mirka 23

A ešte výborný je článok o mamografii, tiež do nej lekári tlačia (pre peniaze) a pritom toto vyšetrenie môže byť spúšťačom rakoviny prsníka, fakt svinstvo. Prečítaj si hlavne to nižšie (ak máš záujem) NEBEZPEČENSTVÁ MAMOGRAFICKÉHO VYŠETRENIA
-odkaz odstránený-

mirka 23

Lenuliatko, Damian píše aj o očkovaní proti rakovine krčka maternice, o tom koľko dievčat zomrelo, koľko ich malo ťažkostí a to sme ešte len na začiatku. Píše aj o onej prevencii pred touto chorobou.

mirka222

pozrela som si ten link,no uz som tiez pocula kadeco co sa tyka ockovania.prave sa rozhodujem ci mam dat zaockovat 9 rocnu dceru na encefalitidu,lekarka mi to odporuca.mam 5 mesacneho syna a ten zatial nieje zaockovany proti pneumokokovi,ale jeho rovesnici uz davno su,znama dala syna na pneumokoka zaockovat ked mal dva mesiace.mne doktorka odporucila az ked bude mat rok a vsetky povinne ockovanania za sebou.tak teraz som na pochybach a neviem sama ako sa rozhodnut

lleilla

lenuliatko,hmm,je to boj,ale vsetko sa da,ked chces,aspon dufam:)-tak drzim palce,nech sa ti to podari a dostudujes:)

lleilla

sandy21-vobec som sa neurazila a ak to tak z mojho prispevku vyznelo,tak to som vobec nemala v umysle,skor som sa tesila,co napises na moju adresu-keby sa ti podarilo ma urazit,este by som ti aj pogratulovala,to sa nepodari pri mne hocikomu:)

lenuliatko

no este nestudujem kedze cakam dietatko.odlozila som si to o rok.a aj keby som uz bola doktorka mam pravo sa vyjadrovat laicky nie?ja osobne ak niecomu rozumiem nesnazim sa to vysvetlit neviem akymi tazkymi nazvami,ale tak aby to kazdy pochopil,teda aj niekto kto sa nerozumie do toho.
lleilla dakujem :)no snad aj dostudujem teda :D

sandy21

Lebo je to tam napisane strasne jednoducho, ako daka teta z pieskoviska :-) nevadi, vsetci sme buduci mozno aj prezidenti :-)