asi hlúpa otázka,ale zaujíma ma to..

lessia

ivaa
ved prave sa snazim sa naucit nieco (pre mna) nove, dost dolezite..tak mi v tom nebran tvojimi hlupymi poznamkami !

lessia

aaaale
dakujem aj tebe za podporu.verila som,ze niekto "normalny" sa tu urcite najde! ved ja neviem,preco reaguju,ked sa im to nevidi..

ivaa

vsakze sa neurazaj :) ...ja do tejto temy prispievam, len pod 1 nickom, ci veris, ci nie, ono je to aj tak jedno..vsak som ti tu pekne vysvetlila, co a ako, nemusis tak podrazdene reagovat... ja tiez neviem vsetko, to by som ani nikdy nevypustila z ust..ale nie ej dolezite vediet vsetko, ale podstatne je vediet, kde najdes info k tomu ... nie sme chodiace encyklopedie, necaka sa od nas, ze sa naucime vsetko :) len sa treba vediet naucit, co je podstatne, aby sme vedeli...

lessia

aaaale
dakujem aj tebe za podporu.verila som,ze niekto "normalny" sa tu urcite najde! ved ja neviem,preco reaguju,ked sa im to nevidi..

lessia

aaaale
dakujem aj tebe za podporu.verila som,ze niekto "normalny" sa tu urcite najde! ved ja neviem,preco reaguju,ked sa im to nevidi..

lessia

aaaale
dakujem aj tebe za podporu.verila som,ze niekto "normalny" sa tu urcite najde! ved ja neviem,preco reaguju,ked sa im to nevidi..

lessia

aaaale
dakujem aj tebe za podporu.verila som,ze niekto "normalny" sa tu urcite najde! ved ja neviem,preco reaguju,ked sa im to nevidi..

lessia

aaaale
dakujem aj tebe za podporu.verila som,ze niekto "normalny" sa tu urcite najde! ved ja neviem,preco reaguju,ked sa im to nevidi..

lessia

aaaale
dakujem aj tebe za podporu.verila som,ze niekto "normalny" sa tu urcite najde! ved ja neviem,preco reaguju,ked sa im to nevidi..

lessia

ivaa
nie ste to ta ista osoba aj s dotycnou ,co sem pise?
pre mna, daj sa aj spopolnit,mne chybat nebudes!
ved nie som az prehnane sterilna,co nevies citat? jasne,vsetko s mierou.pre mna si strkaj do ust co chces, ked aj mrkvu priamo zo zahrady,mne je to fuk.na takyto nazor som sa nepytala..
no tak toto je uplne normalna otazka, co sa tyka zdravia.nemyslis?su tu aj uplne odveci temy a na tie co nereagujes?(ktovie,ci si nezakladala aj ty nejaku)
ked sa ti proste nieco nepaci, nereaguj a mas! nemusis hned kazdeho sudit, podla jeho vedomosti.predpokladam,ze ani ty si sa nenarodila mudra!
a pochybujem,ze niekde na nete,by bola tato moja otazka rozobrata v normalnej laickej reci...