mastne vlasy

Diddi

Cafte no to je aj moj staly problem 1 den v pohode 2 uz je vidiet zmena a 3 uz hrozne....ale ja si myslim ze to je vinou zimy a hlavne nosením čapíc lebo vtedy sa vlasy mastia najviac tak dufam zeto casom prejde.....

majestic

Ahoj Lucka, ak ti mam pravdu povedat, tak umyvat si vlasy kazdy druhy den je super, ja musim kazdy den. Ziadny sampon nezmeni to co je dane geneticky. A, podla vlastnej skusenosti, cim viac som sa snazila vlasy vysusat, napr. octom, harmancekom, tym viac sa mastili. Proste si na to zvykni, su aj horsie veci v zivote, ako umyvat si vlasy kazdy den.

cica

aj v lekárni by ti mohli niečo poradiť, aj ked to nebýva zvačajne najlacnejšia záležitosť, také špeciálne šampóny :-(

cica

skús zájsť do nejakého lepšieho kaderníckeho salónu a spýtať sa, či by ti neporadili nejaký kvalitný šampón na mastné vlasy, alebo skús zájsť ku kožnému lekárovi, ten ti tiež možno niečo predpíše. Moja mama ked bola malá, si zvykla umývať vlasy octom, vraj sa od toho vlasy lesknú a menej mastia, tiež harmančekové odvary, používaj tužidlo do vlasov aby ti ich to trochu presušilo, hlavne si tie vlasy príliš nečeš a nechytaj sa ich, pretože potom sa viac mastia

syma

skus si vlasy a tvar umyvat slabym odvarom z harmaceka, mozno ti to pomoze, moja babka to tak vraj robila ked bola mlada a vtedy na vsetko tabletky alebo samponiky neexistovali

dara

Ani ja som nenasla ziadny sampon ktory by mi pomohol a zvacsoval intervaly medzi umyvanim vlasov.A UPLNE najlepsia kombinacia je ked su mastne korienky a suche konceky.....
TO sa niekomu povie ze neumyvaj vlasy tak casto lebo si zvyknu a budu sa este viac mastit. Ja som skusila isty cas si umyvat vlasy tak kazde 4 dni. Ale to sa nedalo, zle som sa citila a este aj preto ze som si uvedomovala ze druhi vydia ake ich mam mastne.....Tak som zasa presla na umyvanie aspon kazdy druhy den.

kacicka

pouzivaj iba sampon na mastne vlasy,mozes vlasy aj prelakovat,aby sa trochu presusili a umyvaj tak casto ako si to ziadaju.nie kazdy ma take stastie,ze mu staci umyt vlasy len 2 krat za tyzden.

Tommy

No ja s tvárou nemám problém.. inak počul som, že ako často sa naučíš vlasy umývať, tak si na to pokožka zvykne a tým sa začne viac mastiť.. je to prirodzená schopnosť dodávať maz tam, kde nie je... škoda, že to neviem v praxi využiť a zbaviť sa mastných vlasov...

Tommy

Ak si umývaš vlasy každý druhý deň, nie je to až také zlé.. ja si ich umývam každý deň, kvôli tomu istému problému, čo máš Ty! A žiadny šampón, ani nič iné nepomohlo.. tak som sám zvedavý, či niekto dá dobrú radu..