ASLO

Príspevok v téme: ASLO
stevo

Dobry den. Chcel by som sa spytat o radu ohladne mojho problemu, a to zvysenej hladiny asla v krvi. Mam 29 rokov a ked som mal 12 mal som caste anginy a velmi vysoke aslo v krvi, neskor mi vybrali mandle. Od vtedy mi aslo uz nesledovali, az pred pol rokom som bol na preventivnej prehliadke, kde mi robili aj krv.testy. Hladina bolo vyssia, min. tyzden som bol znovu na kontrole a testy ukazali, ze je to stale vysoke. Neberiem ziadne lieky ani nebyvam chori. Chcem sa spytat, co presne tato hladina znamena, ci a ako sa lieci, ake problemy mi hrozia v pripade dlhodobej vysokej hladiny asla. Dakujem za pripadne info a odpovede

RNG

bibiana, neviem, aky silny roztok citricidalu si pouzivala, ale staci uz aj 1 kvapka na 30 ml vody.
Da sa pouzivat aj kokosovy olej miesto vody, ten vobec nestipe. Da sa pouzivat sj koloidna strieborna voda, silny caj z gravioly, odvar z oreganovych listov, caj z lapacha atd.
Priroda nam poskytuje hromady antimikrobialnych prostriedkov, ked nevies pouzivat jeden, su desiatky druhych

bibanana3

RNG, ja viem, že tvoje rady sú dobré a veľa krát som sa ťa aj na všeličo pýtala. Aj som si striekala citricidal do nosa, ale to je brutal, ja som potom nemohla existovať, slzaveli mi očí, kýchala som, zapchatý nos a trvalo dlho kým sa mi to potom upravilo. Proste sa to nedá vydržať. Nedá.

bibanana3

Ja mám tiež vysoké aslo, ale angínu nemávam, za posledných 7 rokov 2x. Ale mám chronický zápal dutín, takže asi z toho. Toho chronického zápalu dutín sa nedá zbaviť, takže aslo budem mať stále zvýšené. Brala som aj oreganový olej ,citricidal.

jajkafr

kikiku
na tieto vyšetrenia môžeš ísť aj najedená... na lačno sa musia robiť najmä pečeňové testy, odbery na minerály (Ca, P, K, Cl...), hladina cukru v krvi :)

kikiku

zdravim vsetkych, moj orl ma posal obvodnej na vysetrenie, konkr. ASLO, CRP A RF. chcem tam ist zajtra lenze hned rano si to nemozem kvoli skole dovolit, preto sa chcem spytat ci su tieto vysetrenia potrebne spravit nalacno alebo mozem prist aj v neskorsich hodinach uz najedena. dakujem vopred za odpoved:)

majuska1221

koncom septembra mi zistili pri preventivnej prehliadke ze mam na mandlisch streptokoka a vysoke ASLO - 1200...obvodná lekárka mi dala PENCLEN a poslala ku kardiologičke. ta powedala ze penclen mi ho neznici pretoze je to aslo velmi vysoke a tak mi na 10 dni nasadili OSPEN 3 krát denne. potom som šla na další výter hrdla a výsledky ukázali že streptokoka uz v hrdle nenmám a powedali ze mam pokračovať v braní PENCLENU 2 krát denne.po kazdej dávke si dávam aj PROBIOTIKA aby sa mi obnovila črevná flora. doktorka mi powedala ze mi to aslo len tak lahko a rýchlo neklesne a kázala mi aby som ale za mesiac prišla na odber krvi a potom sa uvidí či sa mi aslo znížilo...no som naozaj zvedavá a obavam sa toho

biggy07

ahoj Stevo nerob paniku moje deti od septembra dopujem Wobenzymom,v januari idu na odber krvi uvidime co to s nimi urobi som optimista ked si to mozes dovolit skus to tiez aspon na 4 mesiace aj s probiotikami napisem ked budu vysledky.Zatial sa tes zo zivota a z toho ze nemas horsie velmi to pomaha pa biggy

RNG

mna tu borelioazu, prenasa sa aj imym bodavym hmyzom, nasli ho aj v krvi a slinach, tj je mozny prenos aj inac, nez hmyzom= priamym telesnym stykom.
Je to samozrejme menej pravdepodobne, ale pri castom styku s infikovanou osobou mozne.