Bakteria e.coli v pošve

Príspevok v téme: Bakteria e.coli v pošve
jaroslava111

Chcem poprosit o radu niekoho kto tomu rozumie, po kultivacii mi zistili ze mam v posve tuto bakteriu..e.coli az 14 x, zlakla som sa , mala som dost zapachajuce vytoky, preto som isla na tu kultivaciu,inac ziadne problemy.
Dostala som na to cipky,ale chcela by som vediet aku s tymto mate skusenost ak mate a ako to liecit aj inymi sposobmi ako liekmi od gynekologa..dakujem
som z toho dost zufala....

kukučienka

ahoj tiež mi našli E-coli v pošve a pritom žiadny anal, hygiena 100%. pisala som do poradne a odpisal: je to prenesenie baktérie z konečníka do pošvy, je to bežná vec, proste smola.
Preličiš to atb a máš pokoj, nič sa nemusíš báť stáva sa to často babam.

disi

Ja mam problemy s cystitidou od maja 2008, kedy som skoncila v nemocnici s tazkym zapalom oblicky. Liecba trvala viac ako mesiac antibiotikami. Ako som ich prestala uzivat, do dvoch tyzdnov sa to zopakovalo, ale uz "len" cystitidou. A tak to ide kazde dva tyzdne. Strasne to boli a najhorsie na tom je to, ze nedokazem pri tom udrzat moc. Citala som, ze to moze sposobovat hormonalna antikoncepcia, ktora meni prostredie v posve a zarovne aj v uretre. Tak som ju vysadila a odvtedy som mala pokoj 9 tyzdnov, co bol totalny pokrok. Po 9 tyzdnoch sa to opat zopakovalo. Som z toho uplne zufala a neviem co mam robit. Dodrzujem vsetky mozne zasady, ktore som vsademozne citala, ale nic nepomaha. Lieky si kupujem volnopredajne - na imunitu, Uromax s D-mannosou, kazdy den urologicky caj, viac ako 1500 Sk mesacne, ale nic nepomaha. Je to zacarovany kruh, ktory sa zacal a nikdy asi neskonci. Lekari mi liecia vzdy len dosledky - zapal - antibiotikami, ale nikdy nehladali pricinu vzniku. Diagnostika znela - chronicka cystitida a lekar len pokrcil ramenami ...

disi

Ja mam problemy s cystitidou od maja 2008, kedy som skoncila v nemocnici s tazkym zapalom oblicky. Liecba trvala viac ako mesiac antibiotikami. Ako som ich prestala uzivat, do dvoch tyzdnov sa to zopakovalo, ale uz "len" cystitidou. A tak to ide kazde dva tyzdne. Strasne to boli a najhorsie na tom je to, ze nedokazem pri tom udrzat moc. Citala som, ze to moze sposobovat hormonalna antikoncepcia, ktora meni prostredie v posve a zarovne aj v uretre. Tak som ju vysadila a odvtedy som mala pokoj 9 tyzdnov, co bol totalny pokrok. Po 9 tyzdnoch sa to opat zopakovalo. Som z toho uplne zufala a neviem co mam robit. Dodrzujem vsetky mozne zasady, ktore som vsademozne citala, ale nic nepomaha. Lieky si kupujem volnopredajne - na imunitu, Uromax s D-mannosou, kazdy den urologicky caj, viac ako 1500 Sk mesacne, ale nic nepomaha. Je to zacarovany kruh, ktory sa zacal a nikdy asi neskonci. Lekari mi liecia vzdy len dosledky - zapal - antibiotikami, ale nikdy nehladali pricinu vzniku. Diagnostika znela - chronicka cystitida a lekar len pokrcil ramenami ...

trial z

Prosim Vas,možete poradit aj mne mužovi.Dostal som ju od jedenj ženy už som ju liecil OFLOXIN,aj mastičkuou aj brusnicami a stale ju asi mam.Povedzte čo ste ešte na nu brali.DAKUJEM

eviku777

Ja som mala e.coli raz a to vtedy ked sme s partnerom praktizovali analny sex, podopieram pouzili sme prezervativ a spat do posvy sme uz nesli no i napriek tomu som mala e.coli. Gyn.mi predpisal antibiotika OSPEXYN + som brala nejake cipky, po liecbe som bola na kontrolnej kultivacii a vysledky uz boli ok. odtvedy som s e.coli nemala problemy.

perlička

jasu na tvojom mieste by som uzivala preventivne Citrovital roztok 1- 2x tyzdenne a imunoglukany na zvysenie imunity.

jasu

Tiež mám svoje DLHOROČNÉ (6 rokov) skúsenosti s baktériou e.coli - mám kvôli tomu chronický zápal močového mechúra. Vyliečila som sa a o mesiac-dva nastal problém znova. Neraz som z toho bola zúfalá a nepomáhali žiadne rady. Ani tie, ktoré tu poniektorí uvádzajú, pretože tangáče nenosím, utieram sa spredu dozadu, pijem tekutiny, používam Lactacyd femina a keď už mám pocit, že to znova začína, využívam voľnopredajné lieky na imunitu s výťažkom brusníc, no ani to nepomáha. Neraz som skončila na pohotovosti s tromi krížikmi krvi v moči. Vždy mi zabrali až antibiotiká predpísané lekárom. Po mnohých vyskúšaných liekoch mi najviac zaberal liek Medociprin, ktorý je skupiny chemoterapeutikum. Keďže mám s tým chronický problém, lekár mi predpísal do zásoby 1 balenie navyše, ktoré pri ťažkostiach využívam a viem, že zaberie.

e.coli

Ahoj, mne tiez raz nasli e.coli.Ale poviem ti nasli mi to asi dva tyzdne po tom co sme s partnerom vyskusali analny sex, samozrejme s kondomom a samozrejme ze uz to potom nedaval spat! ale ja tak som "tam" mala e.coli.
brala som od gyn. ANTIBIOTIKA aj antymykotika zaroven, po liecbe som bola na kontrolnej kultivacii a nastastie vsetko bolo O.K.

:-(((((((

podtyp e.coli sa nachadza v creve ,do posvy sa da zaniest bohuzial lahko lahko.ja mam s tym tiez problemy, zatial som mala len lokalnu liecbu, cipky:-((