Antikoncepcia uzivanie po akom case sa mozem spolahnut

Príspevok v téme: Antikoncepcia uzivanie po akom case sa mozem spolahnut
patriicia

ked sa smiem dopatrat odpovede: ) pouzivam antikoncepciu yadine no skor zacala som pouzivat v niejakom letaciku alebo brozurke kt mala kamaratka od gynekologa sa pise ze zabera od prveho dna v pribalovom letaciku sa nic nespomina gynekologicky som sa opytala povedala mi ze stopercentny ucinok je az po mesiaci niekde inde som zase pocula po tyzdni tak kedy vlastne si mozem byt urcite ista?este by som sa chcela opytat ako to je s uzivanim tabletiek je niejak opodstatnene ze sa maju brat z hora za radom postupne.. alebo je to len pre priehladnejsie uzivanie ???? (yadine)

Dena1122

Ak beriem HAK 21 dni tak potom je 7 dni pauza pocas ktorej dostanem menstruaciu. A tak neviem ci mam dalej cakat az prejde tych 7 dni a tak uzit tabletku (to by ale znamenalo uzit tabletku asi v 3 den menstruacie) alebo ju uzit hned ako sa menstruacia dostavy?

aluska1

trotol ked tvojej priatelke vysiel test pozitivny, tak je tehotna na 99%...pretoze v jej tele sa nachadza hormon hcg( tehotenske testy ho testuju), ktory je v tele LEN pocas tehotenstva, kedze ho test zachytil tak tehotna je
takze gratulujem

isabella

trotol, nech ihned zajtra uteka gynekologovi, tie testy su dost spolahlive a ak este nezacala prat dalsie balenie tak nech ho este nezacina... dostala uz menstruaciu odkedy zacala brat tabletky?

Trotol

Ludia mam taku otazocku na vas moja priatelka bere tabletky asi tak mesiac v zivote som sa do nej nespravil ale mala taky divny pocit a spravila si test a vyslo jej ze je tehotna je sice pravda ze sme par krat spolu spali ked tabletky nebrala bez kondomu ale nikdy som to nedal dnu...Da sa tym testom verit na 100% dakuujem

daduš

Tak každá hak zaberá tak, ak ju užiješ hneď prvý deň cyklu, tak si chránená hned po prvej pilulke, ale ak druhý až piaty deň, tak další týždeň musíš použit ešte kondom.

yadin

yadin nie je kombinovaná tablekta, takže je jedno kedy ktorú zoberieš... ale pre prehľadnejšie užívanie ti je lepšie ísť za radom... aby sa ti nestalo, že pililku nezoberieš...

pataa

dakujem za ochotu ale ked sa este niekto ozve k tomu budem rada hlavne k tomu pouzivaniu ako je to s tym pouzivanim a horm.

lleilla

patriicia,je presne tak,ako pise ddddd.ak zacnes brat 1 den menstruacie,si ihned chranena(ale ja by som sa aj tak,ak beries 1 krat antikoncepciu 7 dni chranila-istota je istota),ak v 5 den,radsej s ochranou nasledujucich 7 dni.