Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

...zensky orgazmus..........Baby prosim o nazor

iiii

no veru pri sexe sa to niako neda aj ked niekedy citim ze uz by to mohlo byt ale bojim sa ze sa pocuram =)Ale rukami ked ma priatel robit tak to sa da ved to jak keby ssom sa sama robila skoro =)mne to nevadi ze s exe to nejde hlavne ze to niako ide to ej hlavne nie =)

baby

iiii ja som na tom ako ty... pri sexe sa vobec nespravim... iba s ruckami...
lenka nic nepredstieraj... nech sa snazi trosku viac.. ani ked sa s tebou hra s rukami sa nespravis??? a samej ti to ide???

iiii

A naco to xces predstierat ??k comu je to dobre nehovorim ze som to nikdy neskusila ale tak klames len sama seba nie jeho =)Ja mu to normalne poviem ked sa mi to nelubi a hotovo..a aj tak orgazmus rukami ked to robi mam castejsie ako pri sexe je to dost divne tak mi to moc nejde

lenka..

ja som orgazmus nikdy nemala, a to mám 25 rokov a nového priateľa. a preto sa chcem opýtť, či voľaktorá orgazmus aj predstiera. A ako sa to robí? a priateľ na to nepríde? Poraďte ako to predstierať?

Luckaaa

tak moj orgazmus je taktiez uplne iny ako tu seci hovoria :D..pristel vravi ze som vzdy cela napäta a mam stiahnutu posvu a jemu to je prijemne :)..

stromoradie

Zavidim zenam ten orgazmus. Som muz ale viem si to prestavit... Ty kosec... A najlepsie je hned pokracovat. Alebo mozte prehovorit muza aby neprestal a dalej vas...mal by prist dalsi orgazmus a dalsi...vyskusajte.

ella

to dychanie by si si mal vsimat..ja ked uz to na mna pride tak strasne zhlboka dycham a tak rychlo akoby som mala malo kyslika:)

adulik

u mňa je to rôzne... vzdychám tak hlbšie by som povedala a mám chuť sa vtedy vášnivo bozkávať. A keď mám taký poriadny, tak mi to stiahne pošvu a to cíti aj priateľ a vtedy mi často aj noha zmeravie, alebo ma chytí kŕč... ja si myslím, že čo sa orgazmu týka, tak je to veľmi individuálne

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.