hemoroidy

marisssa

mariaa--- dakujem pekne za rady.no on je taky, ze k dr. zajde ozaj,len ked je neskoro. radsej to precka, kym to prejde.mrzi ma,ze mu je to tak jedno.aj natriet si to natiera,len ked uz velmi boli.

[zruseny12]

marisssa,ked mu vytrca...je to zlata zila,ale tusim je to druh hemoroidu...to tiez mam,ale niekedy je to ok...
moj bratranec bol na to aby mu to odstranili,ze vraj je spokojny,mal problem,ked cestoval atd.je to tiez bolestive...neboli len zadok,ale aj nohy,aj kostrc,a niekedy aj cela panva...
hemoroidy su zilova nedostatocnost,pri dlhom stani su aj pri dlhom sedeni....ale aj strava to sposobuje...
pozri dole tam je teraz nejaka reklama na hemoroidy...na stranke zdravie...

marisssa

povazuje sa za hemoroidy aj ked trosku vytrca crevo?ze sa nejako dostalo von?minule som o tom nieco citala..
priatel to mava dost casto,ze ked niekde sedi na studenom, dlho kvoci,tak sa mu to stane,natiera si to nejakym kremom,ale neviem presny nazov.(mastu ?)je potrebne s tym ist k dr.??
aj tak neviem presne, co su to hemoroidy a z coho to je,no trapi ma,ze to priatela boli a ked to mava tak casto..

[zruseny12]

paloma,nemas za co...chapem ta...ja som si robila kupele raz do tyzdna...tak nech sa ti podari sa preliecit,len neviem,ci by si nemala ist aj tak k lekarovi koli tabletam...to uz zalezi na tebe...pekny den.../lebo tie tablety pomahaju pri zilovej nedostatocnosti.../a este maju nejake ucinky...ale to ti neviem napisat ake...

[zruseny12]

zzz,vies mne vtedy bolo jedno,lebo ja som bola uz taka slaba unavena,ze som bola rada,ze sa so mnou nieco deje.../ze som na vysetreni...a pomohlo mi.../
ale chapem ta...tie kupele je velmi dobra vec...aspon pre mna,mne sa tak ulavi...

paloma

mariaa: momentalne nekrvacam.. pred casom /asi mesiac-dva dozadu/ som nasla kvapku krvi na toaletaku, ale potom to preslo a teraz tam mam taku bulku a dost je to neprijemne a pri chodzi to hrozne svrbi...
dik za info ohladom kupelov a liekov...

zzzz

Maria aj keď ti to dávali nie príliš hlboko predsa ten konečník je poranený teda ja si vôbec neviem teraz predstaviť že by mi tam strkali nejakú hadicu,keď ledva sedím

[zruseny12]

chapem,no sli mi len 19cm hlboko,ale nic moc...da sa to vydrzat,sak su este horsie veci...ja som citila taky tlak...do brucha...lekarka mi povedala,ze to ide velmi tazko,lebo som chuda...tak ja neviem,asi u kazdeho je to ine...
pocula som,ze je to bolestive,ale kazdy to znasa asi inak...