SOLÁRKO

Príspevok v téme: SOLÁRKO
papuanovaguineia

ahojte.chcem sa spytat ze na aku dobu je najvhodnejsie ist do solarka na 5-10?ja som bola 1. krat na 5 to ma vobec nechytilo tak som isla na 10 a to som bola tak spalena ze za tyzden som sa osupala :))..bohuzial u nas v solarku je na vyber iba 5 alebo 10 min.teraz chodievam na 5 min..no uvidim ako dalej.
poznate nejake rady aby ma to opalilo do bronzova
alebo nejake speci kramiky alebo pocitanie minut..ja neviem
a ake mate skusenosti vy so solarkom?

marisssa

veronicca--no nazov ti presne teraz nepoviem,nechavam si ho vzdy tam, neberiem domov. ale kazde solarko ma asi svoju kozmetiku by som povedala..
veru, ja si to tiez vzdy uzivam , ked som kraaasne opalena,je to supeeer:-D

veronicca

no dobre:) dakujem velmi pekne za informacie, si zlata. Vyskusam a uvidim budem aspon raz v zivote trosku opalena:) ale este sa opytam...aky to je pripravok kt sa natieras a je velmi drahy?

marisssa

veronicca--no s tou permanentkou je to len a len na tebe, ci si kupis ,ci nie..ale u nas tak vyjde minuta o dve sk lacnejsie.tak sa da aj usetrit.
no zacinam obvykle so 6imi min. a zvysujem tak o dve minutky..podla toho, ako sa citim,ci ma nespali a tak.a kedy idem druhy krat..ked sa na to necitim,tak si radsej zvysim o jednu min. lebo keby sa spalim,boli by to len zbytocne vyhodene peniaze...
ano natieram sa pripravkom, co si vzdy kupim v solarku, aj na urychlenie a ochranu pokozky..
a aj u nas je turbo.

veronicca

marisssa, takze vravis ze zacinas 5 minutami a postupne to zvysujes? po minutke po dvoch ako? s turbo solarkom nemam ziadne skusenosti tak sa radsej pytam. natieras sa niecim predtym a kupujem si permanentku na 50 min? pocula som, ze je to tak:)

marisssa

veronicca--- noo ja nic neslubujem, ale som zivy priklad toho, ze asi je vsetko mozne:-) ano ja mam problem opalit sa na slnku,bud ma spali,alebo vobec nechyti,alebo mi to ani nevydrzi..takze namiesto toho niekolkohodinoveho vylihovania na slnku, si to radsej uzijem v solarku za niekolko minut:-) samozrejme, vzdy radsej pomaly..vela trpezlivosti a budes hneducka:-D

veronicca

marisssa, to si ma potesila, ze ta tam opali...dala si mi nadej:D ja som zase ciernovlaska s tmavymi ocami a s pokozkou ako sneh...velmi tazko ma opali, ale viem, ze aj vy rysavky ste na tom podobne:) takze by sa dalo? co myslis?

marisssa

suns--tak mas napisat, ze mas vertikalne solarko , neviem, citat medzi riadkami :-D
lebo v horizontalnom sa to da, tam je to oddelene..