trasenie svalov, ruk

Príspevok v téme: trasenie svalov, ruk
oxyger

viem ze takato tema tu uz existuje ale mam troska iny problem.
moj problem spociva v tom ze sa mi trasu hlavne svaly ruk a chrbta. Nemozem spravit plynuly pohyb s rukou. Pokial ruku napnem tak sa trasie este viac. Ale ruky sa mi trasu aj ked ich mam v pokoji. Dalej sa mi zacali triast aj ramena - to sa trosku ukludnilo. Dnes som si kupil B komplex forte od generic lebo som tu niekde na fore cital ze to by mi mohlo pomoct. Je mi to strasne neprijemne nedokazem sa poriadne najst polievky, napit sa z pohara, a horsie je to ze ked sa na to sustredim tak je to este horsie - prida sa stres. Dakujem za rady. Este som zabudol mam 18 rokov. Zacal som zit na intraku cize moze to byt aj zmenou stravy...

[zruseny12]

...no to ti ani neprajem,ale ked clovek starne tak lekari su potrebny....
a v zivote sa mozes dostat do sitiacie,kedy lekara budes potrebovat...tak vela pevneho zdravia...

[zruseny12]

lubos...chapem ta...ale nemozes vsetkych lekarov hadzat do jedneho vreca/tiez mam zle skusenosti s lekarmi,ale nie zo vsetkymi ,a lekarov budes v zivote potrebovat,skor ci neskor.../

lubos12345

Ja som mal symptomy take iste. Nevravim, ze to ma z chlamidii, a v tomto aj ja s vami suhlasim. Len ja uz mam odpor k doktorom.. Ale na toto su dobri..

alicia

Vždy to isté nemusí byť to isté.Ja by som si netrúfla niekomu povedať," to máš to isté ako ja".Presne ako napísala mariaa, vyšetriť, aby vedel akým smerom sa má pustiť.

[zruseny12]

tak to si dobre napisal...tu poslednu vetu...ale ked pojde na tie testy....a ked i mu to nepovedia,ale na pepieri to bude mat napisane,tak hadam vie citat...
myslis,ze ja som to ako mala,tiez som si vsetko zo zaciatku sama musela vycitat zo sprav lekara...a len citat,patrat a skumat...ale niekedy su aj vysetrenia nevyhnutne,aby vedel akym smerom sa ma pustit a co vylucit...

lubos12345

ja som mal to iste, a doktori prd zistia, takych je malo ved ja som behal pol roka zhodou nahod po vysetreniach vsetkych moznych a odpoved som vedel uz po mesiaci, len lekari ju nevedeli, lebo su malo vzdelani v ostatnych chorobach a to nehovorim uz o tych na ktore sa specializuju.. mna len natahovali ze to je to to je to.. aj ked som vedel, ze to je z chlamidii a to som nemusel mat ing. titul. stacilo trochu hladat a citat..
a neurologicka mi povedala, nieze povedala, napisala do vysetrenia, ze mam pociatocnu tetaniu, no predsa naco by mi to hovorila a povedala o nej nieco i ked bola velmi mila.. narozdiel od ostatnych akoze lekarov.
a co mu povie nerologicka, bud mu da zbitocne lieky alebo mu predpise vitaminy, ktore aj tak nic neriesia, lebo ked sa nestravuje dobre tak sa mu nevstrebu..
a ku mne uz som v poriadku a to ma aj velmi klby boleli..
vela stastia vsetkym v lieceni..
cesta ku zdraviu je v strave a v hlave.
pekny vecer