PRECO ????????

Príspevok v téme: PRECO ????????
zuzka :)

Ahojte vsetci. Mam jeden neprijemny problem, ktory ma stale zatazuje. Stale mam take neprijemne myslienky, ktore mi sposobuju depresiu :(. Takto je to kazdy den, stale sa mi v hlave objavuju, pocas skoro celeho dna. Trva mi to uz viac ako 3 tyzdne. Uvedomujem si, ze tie myslienky su uplne zbytocne, napriklad mi stale napada, ci este zijem alebo ci ma vobec moj zivot este bavi, neverim svojim pocitom, citim sa bezcenna a ine. Je to pre mna hrozne frustrujuce. Napiste prosim, co si o tom myslite :(((((

katjas

zbav sa tyh myslienok, hod ich na papier, alebo ich nakresli(ked to vies), alebo je neviem. POZITIVNE MYSLI, to je moja jedina rada, ktora je podla mna najlepsia na svete. Pozitivne myslenie ma obrovsku silu, o ktorej ani netusis. Je to jednoduche a prijemnejsie, nez mysliet na nepekne a este k tomu zbytocne veci.

zuzka :)

Angi ahoj. Skor by som povedala, ze to je uz "len" ta depersonalizacia alebo co ma to vlastne trapi. Neviem, ci by som to dokazala povedat niekomu. Teda niektori o tom cosi malo vedia, ale len malo. Je to tazke niekomu to povedat, pretoze by to nepochopil :(((.

angi

Ahoj zuzka!ja si myslim,ze to mava vela ludi tie hnusne depresie!!!!Ak mas super kamosku skus sa s nou otvorene porozpravat,ak mas problemy a dokaze ta pochopit!Mne sa to tiez stava!tiez sa citim bezcenna!Ale mam super mangela,tak ten mi vzdy pomoze.Pa!

zuzka :)

Tapka to nic, nie je to tvoja vina. Myslim, ze vsetko som si to vsugerovala. A teraz mi to nejde odstranit !!! :(

tapka

neviem ako sa to zacalo.uz dlhsie mas taky neprijemny pocit a ten sa popstupne zhorsoval,alebo to prislo zrazu vsetko naraz.no mas priatela.to je uzasne.ja xalan?mozem len snivat