Preco?????????????????

nicoletan

tak toto sa tu nedá ani čítať......... preboha.... no a čo že má 16???je iné keď ... je nejaká baba 14 ročná ide do postele s chalanom 20 ročným po 3 dnoch chodenia.. a je iné ak ide 16 dievča do postele s chalanom s ktorými chodí skoro rok.. a lubia sa... sexualita je normalna....... a nechápem za to že vy ste začali pohl. žiť po 20 tak musia byť ostatné kur...?? nechápem... poznám jednú ... čo má 24 prisla o to v 20 a nemôže pochopiť ako môže 16-17 ročné dievča sexovať...(to je tým že prišla o tom v 20) a poznám 35 ročnú ... čo to chápem... pretože vie pochopiť mládež.... teda tak.. že keď sa lúbia tak prečo nie a keď majú ochranu.. a keď sú spolu dlho že to neni len taká hra... že to robia.. z lásky.. tak prečo nadávať veď nič na tom neovplivníte... takže.... ešte pre teba..... ano je to normálne ani ja som nedosiahovala org... hned ale až po roku... a potom som si to vychutnávala ... musíš sa to naučiť... a vyspieť tvoje telo teda prispôsobiť.. sa.......

ejaa

fuhaa.tak potom co si to tu citam som sem musela nieco napisat aj ja..ten s tymi vela vykricnikmi co sem pisal ma veru dostal..ako ti nadal len preto, ze mas 16...ty kks..tak to ako nechapem..vsak si ho mala a mas rada tak co tu riesi..??ako tak potom podla neho by som bola aj ja k...., ked som sa vyspala s chalanom..v 17..a po necelych dvoch mesiacoch chodenia..a nehanbim sa zato.bolo to krasne a spavila by som to bezvahania znova..podla mna na veku vobec nezalezi..

airiana

aby som nebola velmi OT,tak inuska neber to osobne nechcem ta urazat ani nic podobne,ale ked uz tak velmi chces vediet tak orgazmus pride ked budes na to aj psychicky pripravena ako tu uz mnohi skuseni pisali

airiana

antikoncepcia nieje riesenie, az na niektorych su tu fakt primitivni ludia,sorry fakt... male baby,nedospele si nemavaju davat predpisovat hak a tvarit sa ja som uzastna,lebo teraz to tak ma byt,je to teraz moderne...boze zobudte sa...nemaju ju brat pretoze by vobec nemali sexovat hoci su uz telom dospele pochybujem ze psychicky ano, mne je z tejto doby a myslenia tych deciek dost zle,ale tak vam treba potom, napchavajte sa tym svinstvom,len aby potom nebolo neskoro!!! a btw ti,co nevedia pochopit kedy sa zacina dospelost,oficialne ano, 18...ale kazdy dospieva individualne,mam na mysli rozumovy vyvoj..ktori tu sa dost nevyvinul ako to urcite mnohi zbadali

adulik

to ikuska, je to síce zodpovednejšie mať ochranu ako keď deti majú deti,alebo v takomto veku idú na interupciu, ale myslím, že sa dá zaobísť aj bez toho a to tak, že ešte počkáš...
nechápem kam sa všetci ponáhľate

!!!!!!!!!

no dobre stanley pod do mna , vysvetli mi alebo mi definuj dospelost..strasne som nato zvedava..kedy uz začinas rozhodovat sam o sebe.. tušim v 18 nie? :-)

pavla.

majkaaa dobre si to napisala. uplne s tebou súhlasím. ja mám 25 a sexualne som začala žiť v 19.a nič som nezmeškala. užila som si detstvo a teraz mám manžela na ktorého sa oplatilo čakať. A moji rodičia teraz sedia vedla mna a čítajú toto, maju okolo 57 rokov a sú zhrozený, čo vyvádzajú 14-16 ročné deti. majkaaa, kiežby bol každý taký uvedomelý ako ty.

carlito

stanley, no jasne ja mam 2O ale vyvojovo som na tom tak na 16??
takze tazko tu hovorit o dospelosti
a co to vlastne dospelost je??

stanley1

dragonka zle si ma pochopila.. nechce sa mi vysvetlovat. . :D .. a "!!!!!!" ak si myslis ze ked nekto oslavy 18 a je hned dospely tak si trocha mimo ..