ANAL show

dano111

otazka pipeta vyzera to ako hruška, určite si to už videla . Používa sa to napr. ak ma niekto zacpu. Parkrát si dnu striekneš teplu vodu a vykonaš klasicku potrebu na wc. Opakuješ podla potreby. Niekedy stači 2x niekedy viackrat.

suns

to by som aj ja chcela vediet ten klystir!!! a fisting? to je aj vaginalny, aj analny... ano, strka sa cela ruka do analu alebo vaginy:) muzi zenam, zeny muzom, zeny zenam, muzi muzom :D laaaska je laaaska :D

...

ešte mi nikto neporadil: nemáme inú možnosť len sa milovať v aute. priateľ chce vyskúšať analny sex. ráno idem na WC a večer sme v aute, nestane sa nejaký trapas? nebude špinavý? robíte to aj tak, že nejdete tesne predtým na WC a nemáte možnosť sprchy? / ja pred klasickým sexom použijem intímne obrusky ale na analny to nestači/. tak ako na tento problém?

didusska

ja som minule pozerala crepiny s hviezdickou a tam vypravaly o fistingu..a ukazovaly videa z jedneho fisting klubu..to je ked si chlapi strkaju päste do analu..zevraj ich to moc vzrusuje :D

neillinka

tak aj ja som mala tento problem a zmenila som partnera :))) a teraz si to vychutnavam plnymi duskami a je to uplne pecka...:)))