Zapal krcnych mandli?

Príspevok v téme: Zapal krcnych mandli?
pete

Neviem na tuto temu dost ale co som zatial hladal vsetko svedci tomu. Asi uz druhy mesiac mam chorobu ktora sa mi stale vraca, je to klasicka angina. V poslednej dobe citim ze ma boli krk v oblasti kde su asi mandle a mam stalu chripku a este neviem ci je to typicke ale este ked smrkam mavam krv v nose. Moje usne problemy len tomu asi napomahaju. Bolest hlavy citim v poslednej castesie a aj unavu. Chcem poradit ako najlepsie liecit pretoze som v zahranici a domov pridem az na vianoce. Dakujem za skoru odoved od vsetkych.

imunitka

Musis si kupit v lekarni nieco na zvysenie imunity. Nejake Echinaceove kvapky alebo Beta glukan. Skus jest aj "prirodne antibiotika" ako cesnak, cibulu a pocula som, ze pomaha, ked nejakym sposobom ziskas stavu z bielej redkovky.Vraj to strasne stipe, ale pomaha. Kamarati na internate zase daju prevarit vodu a do nej nasypu mlety zazvor, ale mozes kupit aj koren a nastruhat. Nechaju vyluhovat a vypiju.Pomaha im to. Dalej musis prijimat aj nejake vitaminy, kazdy den vit. C s postupnym uvolnovanim. A potom po navrate domov, ak budes aj nadalej takyto chorlavy, musis uz ist k lekarke a patrat preco to u teba takto je.