zrelosť na dieťa

Príspevok v téme: zrelosť na dieťa
hmmmmmm

ahojte.. s partnerom sme spolu 3,5 roka, vieme obaja, ze spolu chceme zostat a mat rodinu. On ma 27 rokov, ja mam 21. Rozpravali sme sa, ze kedy by sme chceli mat dieta, on povedal, ze mu je to v podstate jedno,ze sa nan citi. a ked sa milujeme, tak sa ma zvykne pytat, ze ci s ochranou,alebo bez. Zatial som hovorila, ze s ochranou. No rozmyslala som nad tym, a dospela som k nazoru, ze chcem dieta a ze by sme sa uz mohli zacat pokusat oň. Tak pri jednom milovani som mu povedala, ze bez ochrany, a v pohode. Ale potom hovoril,ze sa citi tak cudne, ze mu to je take divne. Takto sme sa bez ochrany milovali 3x, a pri poslednom mi povedal, ze chce cas, ze jemu to je cele divne. Ze sa s tym musi nejako vnutorne vysporiadat. Vraj sa zatial budeme milovat s ochranou zase..
Tak ako podla mna ked sa uz raz niekto rozhodne mat dieta, tak nespekuluje, ze teraz bude ochrana, teraz zase nie a riadit to cele ako stroj. Ja chcem aby to slo plynulo, nenutene, proste uvolnene , nechcem nic silit, ani tlacit, naliehat. Tak sme sa rozpravali, a povedal mi,ze on necakal ze mu tak skoro dovolim ist bez ochrany. Ze on myslel ze sa zacneme pokusat o dieta o nejakych 4-5 mesiacov. Tak neni to jedno ci o dva, tri alebo pat mesiacov? keby sa jedna o roky, to je pochopitelne,ale mesiace?
Ja neviem co si o tom mysliet. Prosim napiste vase nazory, aj muzi aj zeny. Dufam ze som to napisala aspon trosku pochopitelne.. dakujem vam

lenuliatko

svadba nebola velka ale obrovska.polovicu ludi som nepozanala :D moja "uzasna"svokricka pozvala aj kejakych podnikatelov ci co to bolo z firmy a ja som ani netusila ze tko to je.ale ona povedala ze tam musia byt tak boli no.ale keby som sa mala teraz vydavat nepovolim nechceli sme tolko ludi.ale bolo to krasne :)
no mala sa bude volat alexandra a ked budeme mat niekedy chlapceka bude sa volat tobias(bez makcana)
je uzasne byt s clovekom ktoreho dobre poznas a nemusis sa zamyslat nadtym ci spolu ostanete ci nie.len proste zijete a tesite sa spolu zo vsetkeho.

hmmmmmm

:) to je zlate. A mali ste velku svadbu,ci taku mensiu? JA som tu uz pisala kolko sme spolu, ale mam pocit, ze ho poznam cely zivot uz od zaciatku nasho kamaratstva,neskor vztahu. Uz si ani neviem predstavit, ze by sme spolu neboli. A v jeho pripade je to take iste.
No pockam este aspon dva tyzdne, inak o tie dva tyzdne by som aj mala dostat menzes, tak som zvedava ze co bude. Ale ako hovorim,nechcem to znasilnovat nejako. Ale velmi dufam ze sa to podari :)
Ozaj ako sa bude volat malinka? :)

lenuliatko

no my sme spolu chodili uz mozno aj od 14 :D taka hlupa detska laska sa nakoniec zmenila na ozajstnu lasku :D a pozname sa ovela dlhsie.no a proste marek(moj manzel,mi je blbe ho vkuse oslovovat manzel si pripadam jak 30 rocna)ma poziadal o ruku a proste sme sa vzali :D skoro som odpadla od prekvapenia.ale tak ja som nemala ndcim rozmyslat nikdy mi nenapadlo ze ude este iny chlap v mojom zivote.ale ja som stastna aj on je stastny a to je dolezite premna.no nasi neboli nadseni.skoro vobec.no uz si zvykli.
stym testom ti neviem rpesne poradit.mne sa prejavili nejake prznaky a po 2 tyzdnoch a ani ma nenapadlo ze to moze byt toto.az enskor som si urobila test po 3 dnoch asi.ved pockaj este tyzden alebo dva a potom si ho urob.lebo vies on moze ukazat teraz ked je skoro ze je negativny ale neskor by ti ukazal ze je pozitivny.tak pockaj este :)

hmmmmmm

No tak to musi byt ozaj sranda :) samozrejme nie skodoradost,ale v dobrom :) vsak ono je to take mile, pekne ked ma zena brusko a vies, ze tam rastie malinkaty pokladik. Inak na dnesnu dobu dost neobvykle,ze ste sa vzali tak skoro. Ale podla mna na tom nic nieje. Kedy by som si mala spravit test? Nechcem to nijako znasilnovat a vykradat lekarne kvoli testom, ja len ze mam nepravidelnu menstruaciu a ze mi vynecha mesiac je u mna normalka..ja len preto sa pytam :)

lenuliatko

ale ono je to fakt vtipne.mna taha manzel z postele..on je strasi odomna ma 22.a casto sa natom dost bavi :D no co uz ja sa zo seba smejem ked sa sprchujem naprikad nevidim si ani na nohy phanecku.otacam sa tam ako take velke nemotorne motovidlo.ale mala velmi reaguje na teplu vodu...zacne tak kopat ze normalne az jajkam niekedy :D je taka nejaka hyperaktivna :D

hmmmmmm

Jeeej, tak to si v najlepsich rockoch :) Ako ja :D Moja najlepsia kamaratka je tiez v osmom mesiaci tehotenstva, a hovori ze je ako taky kotlik :D A ze priatel sa na nej bavi ked sa snazi postavit z postele :))

lenuliatko

vydavala som sa ked som mala 18.teraz mam 19.no za chvilku 20.a som v 8mesiaci.no uz sa mi to krati toti teda poviem.uz si ani sadnut neveim normalne:D

hmmmmmm

Lenuliatko: to je fakt, kedy je ten spravny cas? nikto nevie povedat s istotou ze ano, tak teraz sa na to citim. Ja som nad dietatom rozmyslala, ze kedy, ale dospela som k zaveru, ze na otazku nedostanem presnu odpoved. Tak som proste raz povedala, ze bez ochrany. uz nebudem rozmyslat, ci je alebo nieje spravny cas.. Proste ked to ma prist, tak to hadam pride. :) Takze malinka sa takto predrala ? uz sa ti to blizi, co? ked sa smiem spytat, kolko mas rokov?