pozna niekto vesticu v Po ?

chenelle

ja som doverovala Bohu,ale uz to povedat nemozem,s rozchodom este pockam,ziadna svadba nebude,s nim urcite nie,aspon najblizsich 5 rokov,nehodlam si zbabrat zivot,dost som mala znicene detstvo,videla som ako moja mamka trpi cely zivot,ja si takto zivot nedobabrem,radsej budem sama

joni_

vies ja take veci riesim modlitbou, neviem ako ty, ja doverujem Bohu ze On pozna vsetko a Jeho sa pytam, inak by som ti poradila este pockat aj so svadbou aj s rozchodom a hlavne hovorte spolu o tom co citite, nemyslim aby ste si vycitali veci ale aby ste hovorili o pocitoch, o laske, o strachu a neistote... nemam moc skusenosti v tychto veciach takze neviem co este napisat

chenelle

to je na tom najhorsie,ze ja neviem co mam robit a stale mu kontrolovat telefon nechcem,je to trapne,uz to bolo ok,verila som mu no po vcerajsku zase ma to zmiatlo,hoci to boli bezvyznamne sms,ale preco si ich nevymaze...nakazala som mu to,tak povedal,ze ok...my sme sa uz rozpravali aj o svadbe,no neviem si predstavit vziat si ho,to absolutne nie,neviem co mam robit

joni_

chenelle to je tazke, do duse druheho nevidis, mozes mu len skusit doverovat, dat mu sancu a cas, inak neviem poradit,
prenho to asi tiez nie je lahke ked tam ma dieta, minulost sa neda len tak vymazat, ale ak sa rozhodol pre teba tak skus este pockat, neviem, tazko radit

maja8

Tak na to či má ešte niečo s bývalou sa spýtaj v prvom rade jeho. A ak povie, že nie tak mu proste ver, ak klame aj tak sa to dozvieš. To je celé riešenie.

chenelle

ono proste ide o to,ze vtedy som mu verila a on ma sklamal lebo sa chcel ku nej vratit,necakala som to ani v najhorsom sne a odvtedy mu uz az tak nedoverujem,oni sa spolu nerozpravali uz od juna...ale ja som stale na pochybach,viete ako to je ked vas niekto sklame

chenelle

poviem vam o co ide,proste moj priatel ma s byvalou decko,ona ho podvadzala ked este spolu chodili a ked on ju prichytil na diske,ze ho podvadza tak sa s nou rozisiel,lenze ona bola uz tehotna,nevedelo sa s kym,ale nakoniec je to jeho,chcel sa ku nej aj vratit,ale nestalo sa tak,no a vcera som mu nasla sms v mobile od nej,ale jemu sa zblbol mobil,lebo ked s nou chodil,tak mal iny mobil,ale sms ostali na karte no a proste v terajsom mobile tie sms nemal,az sa mu zblbol mobil a tie sms sa akosi dostali do mobilu,vcera som ich nasla,urobila vystup lebo ja som si myslela,ze si s nou zase pise,ale ukazal mi,ze to su sms spred roka a vobec sa s nou nerozprava,no proste ja mam take pochybnosti,ze ju ma stale rad

maja8

chenelle, ešte žiadna veštica nevyriešila problém, ktorý si musí každý vysporiadať sám. Viem to z vlastnej skúsenosti, tiež som bola v ťažkej situácii a nevedela som čo dalej, obrátila som sa na vešticu(nielen jednu) a neprinieslo mi to nič dobre akurát ešte väčšie stresy a traumu. Nakoniec som si to musela urovnať sama a časom sa to proste vyriešilo s pomocou Pána Boha samo. Neodpovedám ti takto preto, že som veriaca, ale preto že to tak cítim a mám určitú skúsenosť a tiež ťa chcem varovať, nikdy sa neraď so žiadnou vešticou, vždy len sama so sebou, s niekym blízkym komu veríš a kto ťa má rád. To je najlepšia cesta k riešeniu problému.

pbr322

a to ches vyhodit prachy za dake bludy, co ti natara vestica?... snad tomu neveris ... radsej investuj peniaze do niecoho ineho