vsak nemusim otehotniet?

moniqa87

expert, nie si asi az taky expert, ked nevies, ze existuje tabletka "den" po a ta sa ma uzit do 72 hodin od styku, teda nie len 12, aj ked nejdem tym polierat, ze aj taka tabletka existuje
ada11, prosim ta nebud hlupa a chod si kupit tu tabletku co najskor

expert

Problémom je tá nepravidelná menštruácia. Plodné dni má žena totiž približne medzi dvomi menštruáciami. Počatie v tomto období je najpravdepodobnejšie, ale nemusí byť 100%. Tabletka "ráno po" musí byť aplikovaná do 12 hodín, inak je neúčinná. Sú dokonca ženy, ktorým nezaberie vôbec. Istou získaš gravitestom ale až po piatich dňoch. Pre istotu si ho zopakuj. Jeho výsledok je len orientačný, hoci zväčša býva spoľahlivý. Ak chceš istotu budeš musieť asi zájsť k ženskému.

nikuska

no tak to radsej chod za nim co najrychlejsie vypytaj si peniazky a utekaj si ju kupit...prajem vela stastia a daj vediet ako si dopadla ok???

nikuska

presne tak orgi nech ti on ta peniazky a nech ta uz viac neoblbuje,,ja by som sa s nim uz vobec ani po tomto nerozpravala

nikuska

ja ta chapem ja som toto zazivala pravidelne...chalani to vzdy tvria v takychto veciach im vobec netreba verit ale absolutne...no a kedy si mala na posledy menstruaciu???