STASTIE

tak to je

kristina, ja som ta neprisla kritizovat, preto som len do zatvorky uviedla, ze mas strasny pravopis, ale bolo tam aj slovko SORRY.
ja som len chcela, aby si napisala trosku viac o svojom probleme, tazko je takto radit, ked ani nevieme co tym presne myslis. napis veci konkretnejsie, lahsie ti aj ostatni poradia.

ferra

lizinka to je tak... ako si naprogramujes den, taky ho budes mat. Ked od rana hundrem a mam na vsetkych nervy, tiez sa mi podari naburat auto alebo vytknut si clenok. Ked si poviem ze dnes mam super den, tak sa mi taketo veci nedeju. Preto sa snazim zit s usmevom na tvary.

lizinka

Ja myslim ze viem, co tym chcela autorka povedat..jednoducho ma v zivote smolu..poznam takych ludi, ze na co sahnu, to sa pokazi..tiez mi to niekedy robi otazniky v hlave, ze ako je mozne, ze niekomu pada z neba a ini sa mozu aj neviem ako snazit a nic z toho, osud im nepraje..divne je to..

ferra

Nauc sa najprv gramatiku a zivot budes mat hned o nieco lahsi :-) Si negativisticka, teba aj ked postihne stastie, vnimas to ako nestastie alebo si ho vobec nevsimas.

tak to je

a kolko mas rokov? (sorry, ale tolko chyb pokope - strasny pravopis)
a co myslis pod tym, "nic sa mi nedari"? troska konkretizuj svoj problem, uved aj presne veci, jednoducho napis nieco viac.