špičkovanie

Príspevok v téme: špičkovanie
lucka

Prosila by som poradit. Moja dcera 3,5r chodi po prstekoch. Prislo sa na to dost neskoro tak sme Vojtovou metodou nemohli cvicit, lekarka nam dala cviky formou hry lenze je to tazke kedze je hyperaktivna a nechce spolupracovat a sirup Relax junior jej vobec nezabera. Neukludni ju to ale strati chut do jedla

majocka30

ahojte...moja 3,5 ročna dcera tiez spickuje..boli sme u ortopeda, no ten povedal, ze je to len zlozvyk...a ze ju to mam oducit..podla toho, co tu citam, zrejme to nebude len zlozvyk..pri niektorych prispevkoch mi presiel az mraz po chrbte... podarilo sa vam cvicenim \\\\\\\\\\\\ \\\"odstranit\\\\\ \\\\\\\\\\" spickovanie?

[zruseny12]

...tak skus ist k nemu,len tam sa dlho caka ked sa objednas,lebo vela ludi tam chodi...ale stalo by to za to...aj mne pomohol,ten mladsi...

[zruseny12]

...o Klainovi si pocula?na LEVOCSKEJ...sak ty mozes uplne zmenit lekara...a viac nechodit k tej,co ta vykricala...on ma aj otca ortopeda...

lucka

Ja chodim do PO aj cvicit tam na Capajevovu a potom este na pediat. neurologiu no a tam v tej budove je hned aj ta psychoska no tak ma automaticky poslali k nej a ineho som este nikoho nevyskusala. bola som raz v sabinove za ortop.. ale doktorka v PO sa na mna oborila ze ci niesom spokojna

[zruseny12]

...tak neviem potom,mozno sa este niekto ozve...a odkial si?v PO je jeden dobry ortoped...len neviem ci vysetruje aj take male deti,ale mozes sa s nim poradit...

lucka

nooo ja neviem je to trocha zlozite a moj manzel je odomna o 15r starsi a ma na to svoj nazor ze vsetci lekari len skusaju a ucia sa na nas a ze jeho decko nieje pokus.. kralik

[zruseny12]

...jaj tak ja neviem,co na to poradit,lebo moje deti to nikdy nerobili...ked boli male...len raz dcera to urobila,ale to bolo ine,raz ked sme boli na svadbe,bola dlho do noci hore...atd.inak nikdy...a keby si zmenila inu psychol.ci uz nechces inu?