Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

jazvy po ovcich kjahniach

adinkazufala

no TAK JA SOM MALA KIAHNE ASI PRED MESIACOM A POL A NA ČeLe MAM 4 JAZVY.....sOM Z TOHO ZUFALA......DA SA TO OPEROVAT.....AK ANO PLATI SA???.....JE MI TO BLBE PITAT SA TO MAMI....ALEBO DAKOHO INEHO.....mam 12 rokov
Nikde inde nemam jazvy IBA NA CELE :(
Prosim odpiste mi na E mail

leona..

ok ok :) dakujem :)aaa tak to je ani ja som tu nebola a teraz uz idem hajat :)no dufam ze nam tie flaky zmiznu mozno po 2 -3 letach :)a aky mas nazor na solarko?a to je zaujimave ze sa to uz neobnovi lebo ja som mala tolko vyrazsiek ako myslim ked ich spocitam z azivot :) a tolko chrast ze by som bola asi bodkovana cela :)asi to sa stava pri neakych vacsich chrastach hlbsich ...

anna valentova

Nie,ja som ten gel nedavala,ale pacientom ho davame vacsinou ak si pridu pýtat nieco na jazvy po operaciach,nejakých zakrokoch chirur.alebo nehodach roznych reznych,po ktorých zostali jazvy.Treba to natierat Min.3x denne,ak by sa pokozka zapalila ci scervenala,nepouzivat.Ten contratubex gel sa samozrejme musi pozivat dlhodobejsie,nieze si budete mysliet,ze hned po 1vom tyzdni nastane zazrak...

tak to je

leona, ja teraz musim odist, ale ak by si chcela, mozeme este pokecat (aj o tejto problematike:))
zatial vsetkym krasny vecer!

leona..

a este jedna otazka pani anna :) vy ste davali vasej dcerke na t chrastu ten gel?ci este stale davate ?este raz dakujem

tak to je

anna, ja by som zasa tvrdila opak. tiez mam na kozi viacero takych bielych skvrniek, ktore vznikli z nechtiac odlupnutych chrast. a ani kazdorocnym opalenim sa neprisposobili farbe pokozky, jednoducho su stale biele, vobec sa nedaju "opalit".

leona..

ahoj tak to je neopalis ? ved keby som mala mat jazvy vsade kde sa porezem alebo sa mi urobi chrastica tak som cela flakata :) dakujem aj tak za odpoved