BABY poradte mi, prosim...

Príspevok v téme: BABY poradte mi, prosim...
MIRKO22

mam takyto, ak sa to vobec tak nazvat da "problem"....
Ako zena vnima sex???Ma s toho nieco, aj ked nedosiahne oragzmus???
viete...moja baba niekedy nedosiahne orgazmus...viem, ze je to normalne, ale...
Hovorila mi, ze ked je predohra, kym k tomu nedojde, ze je fest vzrusena a ze je to faaajne...ale akonahle vojdem do nej,tak nic...
Ona hovori, ze jej to nevadi, ze je to super pocit ma provokovat a zrobit ma.No ja sa dost blbo citim...
S klitorialnym orgazmom nieje az taky problem...ak je dost pri styku drazdeny, tak ho dosiahne da sa povedat stale...

Je mozne, ze je anorgazmicka na vaginalny orgazmus???
Alebo je nieco, co mam robit inak???nieco, co robim zle???aby ju to vzrusovalo???...prosim baby...poradte mi nieco, ak sa da, fest chcem, aby nieco s toho mala, lebo mi na nej strasne zalezi...
DAKUJEM

janka

skuste mat dlhsie predohru,pretoze vacsina bab sa spravy pri predohre.Ale hlavne vtedy,ak ju chalan nejako drazdi,napr.lize...Baby tomu neodolaju,aj ked to trocha trva,ale dosiahne to svoje ciele....

fiiha

;))))ty si taky isty jak moj frajer,aj on ma preto furt mindrak a nevie pochopit ze pre mna ten orgazmus nie je tak zivotne dolezity, pretoze ja si to milovanie uzivam cele od zaciatku dokonca a nielen pre to aby som dosiahla 5 sekund prijemneho pocitu..

maary

pre -jatyon- myslim si ze si to napisal dost blbo.. On je fakt mily ze mu na nej zalezi a pise sem koli nej lebo chce aby s toho mala aj ona nieco a to je fakt kraasne nieje egoista ako ty

nurse

Buď sám sebou a nemysli na to. Niekedy žena nemá orgazmus a len to hrá. Záleží to od viacerých okolností.poznám ženu, ktorá orgasmus spoznala až po 20 rokoch ,keď si našla iného partnera.Dôležité je ,že ju ľúbiš a ona Teba a orgazmus príde vtedy keď to nebudeš čakať. Spravne Ti radí tak trochu jaton.

cica

aj tak orgazmus príde, keď to človek (teda žena), najmenej čaká... ja som pri svojom prvom ani predtým nemala predohru, bola to dosť rýchlovka. Milovali sme sa s partnerom asi už počas dvoch či troch týždňov a stále nič no a raz to prišlo, bolo to krásne, aj keď krátke.. každá na to potrebuje iné množstvo času, sú aj ženy ktoré dosahujú orgazmus niekolkokrát za sebou

cica

no ja nedosiahnem orgazmus vždy a vždy je to individuálne, ale zvyčajne to býva vtedy, keď cítim, ako partner dosahuje orgazmus, cca po 10 minútach, ale ako hovorím, je to relatívne a záleží na mnohých okolnostiach

zuzza

hľadam niekoho, koho kvoli chorobe opustil partner a kto by o tom porozpraval v televizii za honorar (3000SK). 0908/250 357, zuza2000@zmail.sk

cica

ked sa budete milovat a ty jej budeš robiť orálny sex, skús jej tam vsunúť dva prsty a hýb s nimi čoraz rýchlejšie a hlbšie a hlavne dlho, po druhé - ked budete mat normálny sex, spýtaj sa jej či to má radšej hlbšie a ako rýchlo a stimuluj jej pri tom klitoris.. a skúste viac poloh, napríklad ja to mám rada zozadu, ked mi partner pri tom dráždi klitoris.. dalšia možnosť je nesexovať niekoľko týždňov alebo mesiacov, potom to bude tvoja priateľka chcieť viac a tým sa aj zvýši možnosť dosiahnutia orgazmu.. hmm alebo skuste nejaké pomocky, napríklad vibátor alebo kondomy so specialnymi vyklenkami na to, aby partnerku viac drazdili vovnutri