Traviace problemy

Príspevok v téme: Traviace problemy
nika12344

Dobry den.Prosim vas o radu, moze byt nieco vazne na tom, ze dost casto (asi raz za tyzden alebo raz za dva tyzdne) strasne rozboli brucho a mam strasne krce, skoro az na omdletie a musim ist na wc, je to vascinou, ked zjem jablko alebo potom nieco mastne. najhorsie je, ked ma takto prezenie, ked cestujem a neviem, ako sa poistit, aby som si mohla byt ista ze mi nepride zle po vsetkom, co zjem.

RNG

Malo kyselin v zaludku znamena, ze su kvasne bakterie aj hnilobne baktewrie, co sa tam vdy nachadzaju potroche nepotlacene a v zaludku ti nastane kvasenie a hnitie, co vytvori plyny, toxiny a samozrejme su z toho krce.
Odporucam ti zobrat 1-2 pilulky betainu HCl s jedlom.
Bakterie v zaludku sa daju potlacit aj antimikrobialnymi prostriedkami, ako roztok GSE, koloidna strieborna voda alebo slabsie ako caj z rozmarinu alebo fenelu.
Koloidna strieborna voda je moj "vseliek na zaludocne krce, zaberie za par minut.
To ked omylom zabudnem zobrat Betain HCl alebo zmes enzymov s Betainom HCl a prejem sa.

nika12344

je to dost mozne ze z toho, prezoze zvyknem zjedt aj dve velke jablka denne...skusim to obmedzit, snda to pomoze. dakujem za radu.

slzicenka

hej,jablka zvyknu prehanat a nafukovat,cize tie krce mas potom z tych nahromadených plynov v sebe...skus tie jablcka jest pomenej:)

nika12344

je to zvycajne po jablkach, aj ked v poslednom case jem vela jablk a bezprostredne po nich ma uz davno neprehnalo. na zvracanie mi nikdy nie je, ani ma nenapina, len mam hnacku a strasne krce. po cokolade a chlebe mi, myslim, zle este nebolo

slzicenka

nebadala si problemy po zjedeni trebars chleba?pudingu?cokolady?parkov?...je to len po tom jablcku?je ti zle?na zvracanie?napina ta a prehana?