tlak

Príspevok v téme: tlak
jano sk

CHCCEM SA OPYTAT MAM TAKYTO PROBLEM .: PRED 3 MESIACMI MI LEKÁRKA ZISTILA KRVNY TLAK 130/92. CIZE MI NAORDYNOVALA LIEKY NA VYSOKY KRV. TLAK LODOZ 2,5. PO TYZDNI UZIVANIA SOM POCITOVAL RANO MDLOBY A NEDOBRE SOM SA CITIL,TAK SOM ICH VYSADIL . A TU PRISLO PRVA POHOTOVOST DRUHA TRETIA A POD. RAZ VYSOKY TLAK, RAZ NIZKY HNACKA A POD. BOL SOM NA VYSETRENI NA EKG, KRV VYSLEDKY BOLI OK.POTOM MI INTERNISTA NAORDYNOVAL POL TABLETY LODOZ 2,5 ALE TLAK SA ZVYSOVAL A AJ MOJA NAVSTEVNOST POHOTOVOSTI A NASTALI PROBLEMY BOLEST V LAVEJ STRANE HRUDE A ĽAVEJ STRANE POD LOPATKOV A TO VIAC MENEJ VO VECERNYCH HODINACH. ZASE NASLEDOVALI VYSETRENIA, EKG, KRV, A MASAZE. TERAZ MI ZVYSIL INTERNISTA DAVKU NA CELU TABLETU A PROBLEMI NEPRESTAVAJU TLAK MAM 135 NA 70 A TEP 75. NEVIE MI NIEKTO PORADIT CO TO MOZE BYT. LEKAR ROZPRAVAL ZE TELO SA MUSI S LIEKMI VYSPORIADAT, ZE TO BUDE OK .DAKUJEM

jano sk

Ten magnezium mi internista predpisal . a este pockam tyzden ako pise v letaku a popytam ho o zmenu lieku. lebo tie priznaky su neziaduce ucinky ako pisu v letaku lieku

slzicenka

Skoda,ze ti lekar nechce zmenit lieky,mozno je problem len v tom,ale vies co,skus k tym liekom dolpnat magnezium tablety...jednu celu denne..dostat magnezium i v sumivej forme,no co ti je lepsie,vyskusaj...ak by ti lieky nezaberali,zmen interneho lekara..nie je dobre,ak mas stale vys.tlak,tym padom si ohrozeny kardiovaskularne,cize masvacsi predpoklad na srdieckove zlyhanie alebo mozg.prihodu...jo?