Je to možné? Aký máte názor?

Príspevok v téme: Je to možné? Aký máte názor?
Chester

Pekný večer. Mám dievča už rok, som jej prvý s ktorým mala sex. Predomnou ešte s nikým nespala. Oná vraví, že ak sa nám to podarí, tak by chcela so mnou ostať navždy (strašne ma miluje, je na mne priam závislá, takú lásku na svojej koži som ešte nikdy necítil) Je možné, že by som mohol byť jej jediný v živote s kým bude mať sex? Myslíte že jej bude stačiť skúsenosť len so mnou? Ja som jej povedal, že na ňu to príde a bude chcieť skúsiť aj niečo iné, ale ona ma hneď odbila. Sú tu také dievčatá, čo mali za život zatiaľ len jediného partnera "v posteli" ??? Diky.

kirusha

samozrejme ze su take dievcata.. ja som taka tiez mam priatela vyse roka bol moj prvy vo vsetkom a chcem aby to tak aj ostalo.bohate mi staci skusenost len s nim nepotrebujem vyhladavat ine sex. objekty. lenze po case moze ta zamilovanost pominut a moze sa stat vselico.. su dievcata ktore velmi lubia svojo partnera a zrazu sa jedneho dna zobudia a uvedomia si ze ho uz vlastne vobec nemiluju ... dufam ze mne sa to nestane a ani tebe.. drzim palce