Duac gel

mims

vidím, že tu spievate ódy na Effaclar K od LRP...ja ho mám už veľmi dlho...akné mám mierne a nezabral mi ani trošičku...vyhodené peniaze

Mony171

je to individuálne..to čo pomôže jednému tak nemusí druhému...ja som určitú dobu mala zineryt a pomohol úplne super..potom sa mi tvár znovu zhoršila a zineryt mi nepomohol vôbec...duac mám aj teraz a zatial je to tak..hm..ani neviem...ale akné je dlhodobá liečba a musíš byť trpezlivá..veľa šťastia :)

liese

no..ludia effaclar je somarina j to drahe a nic to nevyrieši...Duac gel je najučinejši zo všetkých a to palenie je normalne nemusíte sa ničoho báť mne to pomáha..poradila by som vám ako najlepsie pouzivat duac gel ...no takze...rano si umyjete tvar teplo vodou a natriete Duac gelom nechate pôsobiť a nato nanesiete acnecolor(na prekrytie) je to super pretoze pomaha liečiť akne a k tomu neupcháva komedony a večer si umyjete teplov vodou tvár a tiez nanesiete Duac gel ale acnecolor uz nebudete vecer natierať dajte si poradiť fakt to funguje :)

BublinQka

Ahojky :) chcela by som sa opýtať či si mám kúpiť krém Effaclar K alebo si mám kúpiť Effaclar A.I... a tiež, či sa mi vôbec oplatí kupovať duac gel :) ďakujem za poradenie.. :)

amanddda

pls ake mate nazory na la roche possay effaclar na akne a stopy po akne....pls ma to ucinok aj na problematikcu plet??

vzimnbo

awojtee vsetciii chcem vamm len povedat ze tu vsetcii mate uplni pravdu duag je naozaj super ak mate problemy s tym ze vam uz asi nic nedokaze pomoct nezufajte a pouzivajte duag co som chcel vlastne povedat pri pouzivani tohto gelu je treba TRPEZLIVOST a spravny vysledokk sa urcite dostavi

zet-u-zet-aw

Ahojte.Tak aj ja musím prispieť, aj keď som si myslela že toto ma nepostíhne nikdy, nikdy som nemala problémy s pleťou, začali sa mi asi pred 2 rokmi keď som bola pracovať v čz a odvtedy sa mi pokazila pleť.Nervy mám.Práve tento týždeň mi predpísala kožná ten Duac gel, používam ho už asi 4-5deň, mám pocit že je to lepšie ale neviem, tvár ma od toho trošku páli, šupem sa kúsok a červené mám tie miesta kam som si to natrela. Čítala som že to je normálne, no neviem či je to naozaj normálne. Skúsim vydržať že ci to neprestane abo čo. Chcem sa opýtať, teda duac a ten Effaclar či čo to spomínate, sa môže spolu užívať? čo by ste mi poradili ked ten Duac som začala používať len na noc, že čo používať cez deň? Bo tu spomínate veľa produktov Effaclar. Ďakujem.

viktora

cawte chcela by som sa spytat na ten duac gel predpisala mi ho kozna a neviem ci si to mam dat len na pupaky alebo na celu tvar?