Duac gel

marecku

neviem či zrovna je nutné večer ale logicky mi to vychádza že je to tak najlepšie. treba skúsiť si myslím aj inak. ale najlepšie je to asi večer na dobre umytú tvár

vsevedka

Nič účinnejšie a kvalitnejšie na našom trhu ako Effaclar K od La Roche Posay/lekárne/ nepoznám. Natierať večer, len aknózne pupáky a ráno zmyť a už po 1.,2.aplikácií vidieť pozitívne zmeny a pri tom neničí pleť.

olo,

ak sa má natierať len večer, tak čo použiť cez deň? A dávate na celú tvár, či len na vyrážky? a čo sa stane ak natriem aj ráno?

marecku

Ja by som tiež rád napísal nejaké svoje skúsenosti práve s týmto gelom. Mne ho odporučila moja známa ktorá je kožná lekárka a už som aj rozmýšlal nad Roaccutane pretože po žiadnych krémoch som nevidel nejaké zlepšenia ale tak povedal som si že ešte poslednú vec skúsim toto. Duac gel používam pred spaním už asi 2 týždne a musím povedať že viditelne sa celkový stav pokožky zlepšil. A to vidieť že každým dňom je to lepšie. Samozrejme človek to neuvidí hneď až tak po 2 týždňoch a aj keď som na takéto veci úplny laik myslím že vela spraví aj strava, obmedzenie stresu a tiež už nejaké tie vyrážky určite nerozpichávať ako som to robieval predtým a zbytočne nedráždiť pokožku. A ešte pred nanesením gelu umyjem tvár ichthamolovým mydlom. to tiež dosť pomáha. Prajem veľa úspechov v liečbe

duac-xperience

heeej ???? mne ten pojebany gel ani trosku nepomohol ! mne moze pomoct len AKNE NORMIN ale to mi ho musi dat koznaaaa no uvidmeee !! ziadna mast mi nepomohlaaa dpc ani vychy za 1000sk proste nic tak sa drzte

almien´87

Ahoj! No, musim Ti povedat, ze mne osobne Duac gel pomohol. Je to asi to najlepsie, co mi ta moja "uzasna" pani kozna doktorka mohla predpisat. Podla pokynov ho treba davat do chladnicky, aby mal dobru konzistenciu. Ale ked Ti este nieco mozem odporucit, co mi fakt pomohlo, a kde vidim vysledky uz po 48 hodinach, tak to je jednoznacne Effaclar K od La Roche Posay. Naozaj, nic tak kvalitne, kde vidis vysledky za tak kratku dobu som este nemala. Dokonca ani Diacneal od Avene, Vichy alebo Bioderma ci Eucerin neboli take ucinne. Skusala som aj lieky typu Zinerit, Skinoren, Doxyhexal-antibiotikum a ine, ale toto jedine mi fakt na moju zahnisanu tvar zabralo. Takze Duac gel odporucam, a pokial chces vidiet vysledky v relativne kratkom case, tak si zozen Effaclar K. Mne osobne to naozaj pomohlo. :o)

anoooo

mne duac gel velmi pomohol , uzivala som ho v lete a tvar som mala taku ze ani makeup som nemusela.. ucinok som uvidela az priblizne po 2-3 tyzdnoch