stehna

ikuska

pozri sak mozes ak cvicit na stehna a nezabudni potom aj na lytka trosku,nech to nejak vypada pozri si
-odkaz odstránený-
napr.tie vystupy na lavicku su dobre alebo vypady vzad to je aj na zadok

bicykel

ja som bicyklovala 45 minut ale na miernej zatazi...pretoze pri vysokej zatazi hrubnu stehna...
ale nebicyklujem uz pretoze nemam na to cas...teraz mam taky strasne dobry gel s ktorym mi zmizli zi stehien 3 cm bez cvicenia a celulitida sa vytraca...ale chcem zacat chodit na steper lebo aj ten mi velmi pomohol a este aj rychlochodza

grefta

bicykel-
ahoj mozes mi poradit ako si schudla s bicyklovanim...kolko pri akej intenzite a akolko krat do tyzdna?zhrubnu mi teda nohy ci nie?a celulitida tiez zmizne ze?

ikuska

velvet

no sak to je ten trenazer ono sa to vola orbitrek trenazer aj bezkar ako kto...ae mna to nebavi ja radsej beziaci abo steper

ikuska

ano da sa schudnut lebo je to kardio-aerobna cinnost lenze bicyklovanim ziskas na nohach svalovu hmotu..a zacnu po case hrubut nohy,poznam z vlastnej skusenosti sak cvicim vo fitku uz nejaky dlhsi cas a venujem sa tomu lepsi je trenazer steper-ktory je dobry nie len na nohy ae hlavne spevnuje zadok..a najlepsi myslim ze je bezaci pas