Gastritida - zapal sliznice zaludka

kika4

mariaa: skusim tie hrianky,banany jem a gastritidu mi sposobil helikobakter ale toho uz nemam....len mi je stale zle...a ake vody pijes? tebe nebyva zle? ak ano co potom robis?

[zruseny12]

...ja som tych 48hod. takto dodrziavala...teraz to robim tak,ze rano ked vstanem vypijem pohar vody...tak si dam jeden banan...a az po polhodine ranajkujem...snazim sa jest hrianky,zeleninu...ja som alergicka na mlieko-ml.bielk.kazein...
takze sa tomu vyhybam...a jednu kavu si musim denne dat,lebo by som nemohla existovat...

[zruseny12]

odporuca sa:dieta zlozena z vody aby vyplavila toxiny...
banany-ktore dodavaju energiu dodavaju draslik...
nekorenenu uvarenu ryzu,ktora ma nizky obsah vlakniny,a sluzi ako zdroj sacharidov...
jablka-pre ich precistujuci ucinnok...
suche hrianky -ktore nasytia
aspon 48hod.nejest nic len tieto veci...
-na upokojenie zaludka je dobre pit:
harmancekovy caj,alebo jest SLADKE DRIEVKO...

[zruseny12]

...gastritidu sposobuje...helikobakter,korenene jedla,nadmerne uzivanie aspirinu,nadmerne pitie alkoholu,a lieky ktore sa uzivaju pri artritide.
Treba sa vyhybat-korenennym jedlam,neskore vecere vynechat,alkoholu,silnemu caju,kave...
masovym vytazkom...

RNG

dalsi pripad nedostatku zaludocnych kyselin, ktory mylne zhorsuju("liecia")neutralizovanim aj toho zvysku, takze zaludok je celkom bezzbranny proti akymkolvek bakterialnym a kvasnym infekciam, ktore v zdravom zaludku s potlacia kyseliny.

[zruseny12]

tiez mam chronicku aktivnu gastritidu...
dobre je jest banany,jablka,hrianky,pit harmancekovi caj...az budem mat cas napisem ti viac...si aj na nieco alergicka?ci mozes jest vsetko?