Gastritida - zapal sliznice zaludka

RNG

elisa, nafuknute brucho=kvasenie=nedostatok kyselin=plyny nasilne vytlacia cast obsahu zaludka do pazeraku alebo cast obsahu creva do zaludka=pala+zapal zaludka

Ivka 1

Jardo hladovka to nevyriesi,skor dieta.
Drzis nejaku ? Pomohlo by uzivanie prirodnych doplnkov vyzivy, ak chces napis mi na mail.

jardo23

caute,dnes som sa bol objednat na gastro a objednala ma na 27.januara,tak si este pockam..zaludok ma pri stisku stale boli, tak neviem..dala mi nejake tabletky,tak neviem, ci mam do toho januara brat tabletky..neviete niekto ako sa prirodnou cestou zbavit tej bolesti? ked je to zapal, tak zapalu? nejaka hladovka, alebo dieta nepomoze ? diky

elisa_bone

Ahojte ja mam tiez zapal zaludka ale braj by uz mal byt vylieceny a aj kvasinky ale moj hlavny problem je ze ma casto boli brucho,je nafuknute a velmi plne.Vobec nepocitujem hlad.niekedy som taka plna ze do seba nie som schopna dostat ani vodu a jem dost malo co je zle lebo sa snazim pribrat.co mam robit?

RNG

Obvykle odporucam 3 az 10 miliard organizmov na osidlenie(rekultivaciu) criev.Jablko obsahuje zivnu podu pre probiotika, ktore sa v crevach zbavenych onych bakterii a kvasnych kultur rychlo rozmnozia, tak ako to ma byt.
Inac probiotika, ktore treba chladit patria medzi starsie typy. Dnes su v kvalitnych produktoch formy probiotik, ktore znesu dlhodobe skladovanie v izbovej teplote.

aaaa

ano dakujem. vyskusam to. este prosim ta kolko tabletiek probiotik? ja mam laktobacili 75 balene (skladovane v chladnicke-kolko kapsul?)

RNG

aaaa, casto som spomenul precistenie a kultivaciu zamorenych criev, pomerne velmi rychlu a ucinnu(mojej zene to odstranilo dlhodobe hnacky za den)
Kazdych 8 hodin lyzica psylia s do nej vysypanymi 15 kapsulami collostra zamiesat do pohara vody a rychlo vypit, skor nez zhustne.
O dve hodiny neskor zobrat probiotika s kuskom jablka.

aaaa

ano suhlasim v niecom s tebou, ze ak nie symptomy nerobia nic a niekedy ani vtedy. chcem sa opytat, mavala som problemy s crevami, konkretne sem-tam krce a prehanky. asi dva mesiace som bola ok lebo som brala jednu kuru bio vyzivovych doplnkov. no dnes mam zasa taky zvlastny pocit. vcera zacali krce trocha, dnes uz sa to zacina podobat na to co bolo pred tym.po obede som zvykla chytit krce a musela na WC. neviem ani cim to moze byt sposobene. nezda sa mi, ze by som v strave robila chybu. vyhybam sa mlieku aj ml. vyrobkom.

RNG

aaaa, lekari maju 2 standartne hlasky:
"treba to skontrolovat, lebo co ked"....
a pre takych, kde nieco objavie:"nuz keby ste boli skor prisli, mohli by sme vam pomoct...."
Ale prevenciu proti rakovinam vobec nespominaju. A rakoviny su hlavne z nespravnej skladby potravin, zamorenia a mikrobov.
A to sa vsetko da napravit skor, nez su z toho rakoviny a to prirodnymi prostriedkami, lenze lekari, pokial nemaju svoje symptony neurobia pre pacienta nic.

aaaa

tak ti gratulujem, cize si to prezil bez injekcie.

RNG- ako si myslel poranenie pri brani vzoriek? ja co som citala, tak to nie je velke poranenie, ved ti predsa neberu nejaku masu tej vzorky. a inak nezistia ci tam nahodou nie je rakovina. ja by som najradsej tiez nesla na to vysetrenie, nakolko mi problemy zmizli, no co ak nahodou mi pridu na nieco a vcas? tak bola moja znama, len preistotu a vraj o rok tu uz nemusela byt.