Gastritida - zapal sliznice zaludka

jardo23

RNG..ak ta mozem poprosit, tak mi napis konkretne, co si mam kupit, aby mi zlepsilo stav toho zapalu zaludka a este ci vies, ako si mozem odhlienit organizmus.diky

aaaa

Tetania je len metabolické ochorenie

Tetanus netreba zamieňať s tetaniou, ktorá život neohrozuje. Podľa profesora Traubnera: „V tomto prípade ide o metabolické ochorenie, ktorého príčinou je nedostatok vápnika, tzv. hypokalcinemická tetania. Trpia ňou preto často pacienti po operácii štítnej žľazy, kedy sa odstránia i prištítne telieska zodpovedajúce za metabolizmus vápnika v tele. Prejavuje sa kŕčmi v rukách, hlbokým dýchaním a niekedy aj poruchami vedomia.“

Pri inom type - hyperventilačnej tetanii - môže pomôcť dýchanie nosom a ústami do uzavretého igelitového vrecúška. Všetky tieto stavy sa upravia krátko po pravidelnom príjme vápnika a tým stabilizovaní funkcií organizmu.

RNG

tetania je povacsine sposobena nedostatocnou absorbciou mineralov, tj zlym travenim.
Travenie zacina kyselinami v zaludku a pokracuje enzymami a ciastocne aj probiotikami v crevach.
A to si treba napravit doplnkom, lebo inac doplnanie stoviek jednotlivych materialov pre telo je pridrahe.
Pri nedostatku kyselin v zaludku sa do tela dostavaju rozne bakterie, ktore by inac zaludocna kyselina znicila a tie su aj zodpovedne pri svojej cinnosti(hlavne toxiny z kvasenia a hnitia, ale aj aktivna bakterialna nakaza stien zaludka) uz v zaludku za zapal zaludka

aaaa

jacub, potom napis ake to bolo. ja idem na kolono za 2 tyzdne. no mne zaslali pripravu 2 dni pred uz musim jest len kasovitu stravu, a den pred len polievku a o 14.00 x-prep. a vela vela vody. kolko stoji ten pripravok? aj krvne vysledky musim mat nie starsie ako 10 dni. tak napis som zvedava. drzim palce.

[zruseny12]

...tak,kazdy lekar na to pozera inak,a inak to podava pacient.lebo kazdy pacient to tiez berie inak...
ale,ak sa nelieci toto tak je to vazne...

ja som sla na to vysetrenie na zaklade toho,ze som mala potvrdenu 2xtetaniu,bolo mi velmi zle az na umretie,kosti mi zacali rednut,malo vit.B som mala v krvi...adt.uz som tu vela krat pisala...
no,a dobre,ze som sla,lebo keby som nebola sla,ktovie ako by to bolo dalej...aj teraz este neviem ako bude,ale aspon viem,ze nemozem mlieko a mliecne vyr./som na to alerg.na kazein/
a,ze musim liecit creva,inak zle dopadnem...
travenie je velmi dolezite pre cloveka...

jardo23

ahoj kika..no zatial marodujem, ale s niecim inym..chodim hravat futbal a zapasim..od dnes si davam taku dietku, takze dufam,ze pomoze zaludku..uz ani nemam taky pocit na zvracanie, ale stale ked si stlacim nadbrusie, tak ma boli..ja ked som sa pytal svojej lekarky, ci je zapal zaludka nieco vazne, ona mi povedala,ze nie..ale ako to tu citam, tak to nie je najprijemnejsia choroba..