Vyrazky na nohach a zadku

potnicka

Ahojte, tiez to mavam a su 2 priciny z coho to je. Prva - zarastajuce chlpky a druha moznost, ze sa potite. Su to potnicky, mavaju to aj male deti. To mi mama povedala ked som jej to raz ukazovala ze co to je? Takze vravela, ze na to je dobry detsky puder (davala som si ho, ale potom z neho opadavate ked kracate alebo tak, ale nie uplne, nieco na vas ostane :D ). Dalej je na to dobra dubova kora (krem z lekarne, cena cca euro) alebo ichtyolovy krem (je hnedy ale pomaha na vyrazky, ten teraz pouzivam lebo mam zas potnicky). A k tymto radam pridajte volnejsie oblecenie aby koza dychala. Vsimla som si ze sa mi to urobi ked mam vypasovane rifle alebo hociake nohavice + teplo do toho alebo nejaka aktivita kde sa spotim tak hned potnicky. Vela zdaru v boji s nimi :D

RaSTeR

Ja mám to isté ale je to len koli potu keď mám na sebe tepláky urobia sa mi hnisavé vriedky netreba sa ničoho báť je to normálna reakcia pri ktorom koža nedýcha a vylučuje pot

Damme

:D:D...sprchuj sa kazdy den a nos čisté veci - doma aj vonku.......alebo alergia z latky spodneho pradla....tych dôvodov moze byt vela

auuuuuuuu

mam vyrazky na nohach zadku rukach a bruchu prosim pomozte mi prosim vsetko ma svrbii POMOC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rapunzel

VCERA SOM SI OBJAVILA MEDZI NOHAMI TAKE MALE CERVENE VYRAZKY VYTERA TO AKO AKNE ,,,AKO MALY VRED CO TO JE ....AKO SA PROTI TOMU BRANIT , KOHO MAM NAVSTIVIT ....PORADTE MI

majopajo

Ahoj to isté mám aj ja a všimol som si že to je od zarastajúcich chlpkov. Ale ako to odstrániť na to som ešte neprišiel.

mirco

Nechcem byt vulgarny ale pink bubble menej citaj voloviny. Inak aj ja take daco mam tiez sa to vytvara iba na nohach a to vtedy ked sa mi zvysi teplota nôh napriklad stava sa to ked sa byciklujem. Rad by som vedel co to je. Plne s tebou sucitim