Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nebudem otravovat ? dakujem za rady

Príspevok v téme: Nebudem otravovat ? dakujem za rady
blazon ?:)

ahojte..dala som sa na liecbu akne celkom pomaha a chodim teraz castejsie na kozne.. no cim tam viac chodim tym sa tym viac zaoberam a pytam sa vsetko na kazdu jazvu n akazde znamienko..a teraz sa zase chcem opytat na veci myslite ze sa bude hnevat ze ju otravujem ?alebo si nieco pomysli ale ked ja som ten typ co sa rad pyta :(vdaka

blazon?:)

jaj no tak to mas fajn :)dakujem ze si mi poradila lebo ked to poviem mamke tak mamka povie ze napr ma zaujima ze vlastne pri akom poskodeni vznikne jazva a take otazky ze ma maju doktori dost :)

blazon?:)

dakujem leleka ale ked niekedy viem ze asi nic to nebude ale ked neda mi to sa oyptat.. neviem preco na kazde znamienko sa pomali pytam :) vzdy si myslim ze co ked ..:) no dufam ze nezinfarktuje raz zo mna :) inak mas dobre skusenosti s koznymi ?

leleka

ked tam uz chodis, tak sa pytaj na vsetko, co sa opytat chces. Inac ta to bude hryzt a nakoniec tam pojdes aj tak znova. A to, co si o tom bude lekar mysliet, ta nemusi zaujimat, je to jeho praca, za ktoru je plateny a ty si pacinet a ked mas problem, on je tam na to, aby ti poradil.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.