necvhcem ju stratit co teraz??:((

Príspevok v téme: necvhcem ju stratit co teraz??:((
boriseek

ahojte..vo svojom zivote mam druhy vztah proste prvu holku som miloval rozisli sme sa zial po polroku nasiel som si inu sme spolu 1,5roka...dva tyzdne pred 1,5rocnym vyrocim ma nacapala v objati s jednou babou-pricom to bolo len kamaratske objatie ale pohnevala sa...
na nase vyrocie somju pozval ku sebe na byt..objedsnal som z restiky jej naoblubenejsi jedlo, zapalil v kuchyni sviecky najedli sme sa zacal som ju masirovat vyzliekat dal som jej kvetinku a opytal sa jej ci mi prepaci..a ona pobvedala ze ano..tak osm ju zacal pomalicky vyzleikat odniesokl som si ju do obyvacky..kde boli bna zemi lupene ruzi, sviecky,,izba bola przadna v strede izby len 1matrac polozl som ju nan zacal som ju nezne hladkat bozkavat..prost nadherne milovanie ked tu zrazu som jej povedla Monikaa ty si uzaasna zenska...a problem je v tom ze opna sa vola Vierka...a monika je moja ex..ona sa v tom momente postavila vzala si veci tresla dverami a odvtey so mnou nehovori, nedviha mi telefony neodpisuje na maily,na lsitY:(..nechcem ju stratiprosim poradte co mam spravit vdaka

no teda

No to sa necuduj. No ja by som ti aj flasla keby si mi to urobil.Poupratuj si v hlavicke a zacni sa chovat normalne.