je mi daco, abo som len hypochonder?

Príspevok v téme: je mi daco, abo som len hypochonder?
jacub

no ako zacat. leto som stravil v zahranici, kde som pracoval v hoteli a 3 mesiace som tam zil na hotelovej strave, co sa znacne zacalo prejavovat na mojom traveni, predsalen hranolky dvakrat denne ziadna vyhra. zhruba posledny mesiac ma rano prehnalo a vecer som mal zapchu, jeden tyzden som sa skoro stale citil na vracanie, ako tak som sa z toho dostal dietou, no stale ziadna vyhra. subezne sa mi vyhodili take male cervene vyrazky po celom tele, vypadali ako stipance a dost svrbeli. raz som si nasiel v stolici krv.
po navrate domov mi tento problem postupne presiel. teraz je to cca mesiac co som doma a mam dojem ze sa to vracia. semtam sa mi obnovi daka vyrazka a zo svojho zaludka mam taky zvlastny pocit. nemozem spavat na bruchu, pretoze ma zacne boliet a tiez ak si v sede abo v stoji opriem nieco aj nie tazke o brucho v oblasti zaludka, zacne ma boliet. neprehana ma, ani krv uz nebola. niekedy mi ostane tazko po jedle.

som mlady clovek, nefajciar, a alkohol nepijem skoro vobec.

navstivit doktora, abo nic vazne?
vdaka.

Stiwi

dakujem lenca a EKG mi robili asi tak pred 3tyzdnami a mal som ho dobre a mal som aj holtera 24hodin na pozorovanie pulzu a to som mal tiez dobre

lenca

netrap sa a nesleduj sa tolko, hlava ta moze boliet napr. z nevyspatia...pri srdci ta moze pichat aj od chrbtice, nic neboj, ak by to neprestavalo, daj si spravit EKG a pozri este toto www.zdravie.sk

Stiwi

mam len 17 rokov a dost sa kontrolujem . pred tyzdnom ma bolela hlava a vcera ma nejako raz do dna zacalo pichat pri srdci trva to asi 3-4sekundy a hned to prejde ale cely den nato myslim ci to pride aj zajtra. cely den myslim nato ci som zdravy alebo si moc namyslam. pomozte mi s tym

RNG

aj sem sa to hodi:
Ako dlho mam pisat to iste, ze vsetky traviace problemy maju spolocne nedostatky:
nedostatok kyselin
nedostatok enzymov
nedostatok vlaknin,
nedostatok spravnych probiotik v crevach
....
Toto vsetko vedie k hromade problemov, od zapalov,bolesti, hnaciek, znizeniu imunity atd az po nervove.

Ivka 1

V kazdom pripade odporucam navstivit praktickeho lekara a ten Ta s najvacsou
pravdepodobnostou posle k gastro-enteterologovi. Moze sa jednat o zapal sliznice zaludka. Nemas stresy?