Teenager chudnutie

prosim porad

mam okolo 158 cm a 51 kg... aj rodicia mi hovoria aby som schudla ale diety mi nedovolia . ake cviky a kolko mam robit , prosim odpiste na moj email zuzqa-hihe@azet.sk
prosim poradte nieco ucinne , chcem schudnut aspon na 45 , ak by sa dalo aj menej .

Miška :)

ahojte :)poradi mi niketo ako by som mohla scudnut aspon 10 kg.... do leta mam 13 rokov 178 cm a 72 kg... niesom najkrajsia.. tak aspon moja postava by mohla byt lepsia :) dakujem vopred vsetkym :)

eddy

No ja mám 14 rokov, o chvíľu 15 a meriam 172 cm a vážim 67 kg.. ale do leta chcem 64 ako som mal pred sviatkami :P

Aika

Ja by som potrebovala schudnut s pasa :) Nie vahou, skorej cvicenim, aby sa mi kusok upravili miery. Ak by ste niekto mal tip na cviky k posilneniu bruska tak semsa :)

Tlstoch =)

Ahojte. Ja mám 13 rokov a asi okolo 170 cm....a mám 53 kg.moje sebavedomie je na bode mrazu ale to nie je podstatné.chcela by som aspon trocha schudnút a vytvarovat si telo. teda hlavne boky a brucho......neviete ako na to? dakujem ked mi niekto odpovie.páá PS: možete mi napisat na : love8lili@azet.sk moc dakujem páá

Smajlikova91

sugababes...akoze...no coment..myslim si ze tvoja vaha je primerana a nepotrebujes schudnut..maximalne ak chces tak ju vytvaruj..mne aspon trosku pomohlo plavanie a ver ze mam postavu ovela horsiu ako ty tak nestresuj hej? :D

lyla

s mirom mozem len suhlasit, snažím sa zdravo stravovat ale aj ja si dam obcas nieco nezdrave (ak nic ine tak obcas tu cigaretku),nic si vsak nenahovaram a hlavne sa nesnazim byt nikomu príkladom... Baby, v takom mladom veku pozor s chudnutim, sport v zdravej miere je dobrou volbou a cim sa ten vysledok dosahuje pomalsie tým bude aj trvacnejsi. a vo fitku ti poradí trener/ka