fotky bývalky

isabella

kaja, poprve prehnana reakcia z tvojej strany, ved predsa fotky su paniatka a netreba ich mazat... a po druhe, to, ze si ty napises s byvalimi zopar viet, nie je velky problem, ale rozhodne su tie fotky na prvy pohlad nevinnejsie ak s nimi nie je v kontakte, odporucam debatu medzi vami a ak ti fotky jeho byvalej vadia tak mu to povedz a aj to, ze ich uz nechces vidiet...

kajaaaaaaaaa

ja robim z komara somara? ked on vie velm i dobre o com si asi pisem s tym svojim byvalym, vie ze si nepiseme vobec casto.. a je z toho sklamany alebo take nieco?
ako sam pises, spomienky nevymazes a to ze si obcas napisem s byvalym asi 3vety o tom co je nove tak to asi tiez nic neznamena.. a v pc mam aj ja fotky svojho byvaleho ale aspon ich neukazujem terajsiemu priatelovi

niekto

co je na tom nenormalne ?
teda az na tvoji zbitocnu ziarlivost:P

ja mam v starom mobile tiez fotky svojich byvalich lebo som to nemazal vobec nic to neznamena su to tak maximalne spomienky nevidim dovod preco to mazat ten clovek neprestane existovat len zato ze som sa snou rozisiel

tak isto tu minulost nevymazes

podla mna robis z komara somara

kajaaaaaaaaa

mam priatela.s me spolu viac ako polrok. v mobile ma vseliake fotky.. niektore aj velmi stare.. ma tam aj jednu fotku s byvalou, s ktorou sa rozisiel pred viac ako troma rokmi! boli spolu necele 4 roky. takze ta fotky moze byt uz velmi stara. akoze neviem co si mam o tom mysliet. aj v PC ma preicinok s jej fotkami. nie raz mi ukazoval nejake stare fotky zo silvestrov, alebo s nejakych anrodeninovych oslav. samozrejme na vela fotkach bol aj s tou byvalou. a v pohode mi to ukazoval, aj video zo stuzkovej mi ukazoval... a tu byvalu ako vobec nekomentoval smial sa z kamaratov alebo zo seba ako tam vyzeral a pod... ale ked sa dozvedel ze ja si obcas - velmi malo kedy napisem so svojim byvalym, s ktorym som nebola ani pol roka a rozili sme sa asi pred dva a pol rokmi , tak sa nahneval,alebo urazila lebo ho to sklamalo alebo co.. proste nebol z toho vobec nadseny..

no povedzte mi .. su ti chlapi normalni??

aandrejkaa

to Tommy :) ja som napísala ako som to vyriešila ešte v nedeľu, kedy som založila túto tému... a viem, že naozaj nevedel o tom CD.

Tommy

to sarácia: to iste plati aj o ženach -viete rovnako ubližiť ako my muži...zaleži len na povahe človeka je jedno či žena alebo muž - obe pohlavia vieme byť riadne svine

no a ktym fotkam...ja neviem..ale zo svojimi ex som prežil pekne chviľe a chcem si ich uchovať v pamäti - zo vzťahov som si odniesol zakaždým niečo odniesol tak nevidim dôvod aby som hned po rozchode mazal a palil všetky fotky len preto že teraz mam niekoho ineho....
ako by ste sa citili vy ako ta byvala keby ste zistili že ste sa spriateľom rozišli v dobrom a po troch mesiacoch ked si našiel novu priateľku tak vaše fotky roztrhal, zpálil potom hodil do zachoda vycikal a splachol...a to len preto že už svami nechodi....

a ak sa nahodou cd s fotkami jeho ex dostane ku vam tak bohužial...ale pochybujem že by to niekedy urobil niektory naschval...

klarka12

kazdy ma na to iny nazor a ine skusenosti, kazdopadne nam to s takymto pristupom klape uz krasne 4 roky a ani v minulosti som sa nesklamala, tak si myslim, ze to hovori za vsetko..

sárica

hahaha..len dajte mužovi slobodu vo vzťahu...za rok tu budete vypisovať ako to prežiť že vás opustil...chlapov treba kontrolovať a kontrolovať...jeden deň ti do očí tvrdí ako ťa lúbi a na druhý deň je ťa schopný odkopnúť, ale toto pochopia len zrelé ženy

klarka12

palkaaa, ale vobec som to nemyslela, ako si to napisala ty. ale ako v priatelstve a v akomkolvek vztahu medzi ludmi, tak aj v partnerskom vztahu existuju urcite hranice osobnej slobody, ktore by ten druhy nemal prekracovat. pozri, mne je srdecne jedno, co si kto doma robi, akurat pisem, co si o tom myslim a myslim si, ze to nie je spravne. tak ako nieco si navzajom zakazovat, tak aj hrabat sa v sukromnych veciach a mnozstvo dalsich veci, ktore rozhodne do zdraveho vztahu nepatria. Vsetko zalezi od vzajomnej dohody a na nu treba velku davku porozumenia, tolerancie a z nich potom vyplyva aj dovera a ucta..