interupcia do 18 rokov

oliver_kolom

chcem sa spýtať či je možné vykonať interupciu bez toho aby otom vedeli rodičia dievčata aj v prípade že má 17 rokov....ĎAKUJEM dúfam že sa dočkám odpovede

rybka17

sakul byt tvojou mamou tak ti dam riadne zaucho aby si sa spamatal.boze hlupe deti chcu sa hrat a nevedia ake to moze mat nasledky!!!! a tej tvojej priatelke sa cudujem, ja ked som mala 17 tak som si na taketo veci davala sakra pozor a urcite by som sa nenechala nabuchat nejakym hlupym nezodpovednym zasranom...

monka11

no comment,ona ma 17 a ty tipujem 15...lebo dospely clovek taku otazku nepolozi..a ona chudera este nevie s kym ma docinenia

asdfjklô

na interrupciu od 16 rokov nie je potrebny suhlas zakonneho zastupcu. ak ma dievca menej ako 16, jedine so suhlasom rodica.

panča

sakul
prestan riesit, co by bolo ak by bolo. Meska jej menzes ? Tak treba spravit test. Rozhodne je lepsie behnut na gyndu a dat predpisat antikoncepciu (ak uz nie je neskoro), ako kazdy mesiac stresovat

sllsjdnw

no, zle si vybralo dievca .. ty by si mal byt ten co ju v pripade necakanych nasledkov spolocnej nerozvaznosti podrzi, a nie vypisovat po forach ci je mozne "odstranit" vase dieta ...

lenuliatko

jooooj mne sa taketo veci nedobre citaju.radsej pouzivajte ochranu takto si len ublizujete.a hlavne tvoja priatelka si ublizi.