Ocny lekar v Presove

Príspevok v téme: Ocny lekar v Presove
majka_

Som skoro rok po laserovej operacii oci a lekar, ktory ma operoval hovoril, aby som navstevovala ocneho lekara dalej (som bola operovana pre kratkozrakost). Akeho ocneho lekara by ste mi odporucili? Chodila som ku dr. Hurtukovej (alebo tak nejak sa volala), ale s tou som vobec nebola spokojna. Pocula som, ze dr. Kmec je dobry, ale ma kus drzu sestricku, ktora, ked moja mama volala, povedala, ze dr. Kmec ma kopu pacientov. Ktoreho lekara mi odporucate? Prosim o rychlejsiu odpoved, ak to ide.

sumar

Ahojte, poznate stranku
www.nasilekari.sk ? Su tam lekari aj s hodnoteniami od ich pacientov. Este tam nie je vela hodnotenych lekarov, ale mozno sa tam da nieco najst...

mirka 23

No presne Jablonka :) Tiež by som už potrebovala iné dioptrie a tak asi budem musieť ísť k Lazoríkovej a kúpiť jednu krabičku. Ja nepoužívam šošovky denne, takže si kupujem oneday - ky a jeden pár mám asi týždeň, normálne si ich umývam v roztoku.

levstekova

Dobry den,
ja mam taku otazku.
mam problem s bolestou oci,mamtaky neprijemní tlak na oci a ani neviem ci ma aj boli hlava,lebo ta bolest oci je dost silna.mam vselijake pochmurne myslienky, ze mam v hlve nejaky nador,ktory na nieco tlaci.ta bolest je hlavne pri menstruacii.bola som aj na neurologii,robili my rtg chrbtice a vysetrenie oci,tie boli tiez v poriadku.moze to byt migrena?dakujem

majka_

a dr. Hurtukova si pytala cerstve spravy aj od alergologicky (ktore som samozrejme mala) a aj tie videla, ze su v poriadku tak uz nevedela kde ma poslat, tak sup-sup ku obvodnej lekarke. ale samozrejme som uz nesla, lebo som u nej uz bola jak na klaviri...

majka_

ale mna posielala zbytocne na kopu vysetreni, hoci ocividne bolo jasne, ze mi oci reagovali zle na sosovky. tak samozrejme ma poslala na krcne, kde sa na mna lekarka pozerala, ze ked sa citim uplne dobre a aj vyter z krku je dobry, tak co u nej robim. a preventivnu prehliadku som u obvodnej mala den predtym urobenu (ci este v ten den? uz nepamatam presne dni) a bola som ZDRAVA. tak naco som mala obehat XY lekarov? ved ocividne mi sosovky dobre nerobili, ale dr. Hurtukova si to nepriznala. a fakt, dlho sa na objednavku caka. dr. Vanova je tiez dobra zrejme (ako som pocula) a objednala ma uz o 3 tyzdne (alebo necele 3). takze je to rozdiel si myslim...

jablonkaa

no, u dr. hurtukovej som sa naposledy objednavala na dva a pol mesiaca dopredu, skor nebolo nic volne. ja som pocula aj na nu naozaj dobre referencie. aj to je dobre, ze poposiela na odborne vysetrenia. aj mna poslala na interne, na konziliarne do nemocnice, na ocnu kliniku, aby vylucila nieco vaznejsie. podla mna lepsie, ako by iba mavla rukou a nechala tak.

tini

Ahoj, ja chodi k Mudr. Kmecovi uz dlho je dobry lekar aj odbornik. Sestricka je tiez v pohode, len asi niekedy chyta zlost ked niekto chce ist bez objednania..objednava sa min. mesiac dopredu. Je dobry preto ma viac ludi, preto sa k nemu dlhsie caka ale z Presova je asi on naj.

jablonkaa

mirka, aj ja kupujem cez net k.š. len vynimocne, ked chcem absolvovat kontrolu predneho segmentu oka, tak idem k opticke. a uz si tam objednam aspon raz rocne. ale velmi ma boli ten cenovy rozdiel, ktory je 600 sk na 3 paroch.