CITIM ZE UZ UZ A ZRAZU FINITO

Príspevok v téme: CITIM ZE UZ UZ A ZRAZU FINITO
twint2

ahoj vsetci
poprosil by som o rady alebo nejaky triky mozno typy a tak
ked sa s priatelko milujeme vsetko je ok zacne to byt vzrusujucejsie vzrusujucejsie uz uz citim ze by som mohol dosiahnut orgazmus a zrazu koniec troska opadne pokusame sa znova znova a len sa to opakuje vzdy je to skvele a uzivam si to no aspom jeden raz by som chcel vediet ake to je spravit sa ´vo vnutry´ priatelka presla uz aj na antiku mysleli sme ze to nam pomoze ze kondom je mozno pricina ale nieje to tak...vazne vas prosim o radu ...alebo nejaky typy ako tomu pomoct...ja som uz zufaly

AdamKrt

Taktiez je mozne, ze ste vela/casto masturbovali a zvykli ste si. Klasicka suloz potom tak nevzrusuje a neurobite sa inak nez rukou.

No tak skuste menej stimulaciu rukou/prstami, alebo vynechat to vobec. Dat si v sexe pauzu povedzme tyzden, dva, ci viac a potom vyskusajte suloz bez pouzitia ruk/prstov.

julca88888

ja mam tento problem tiez - teda, podobny, nakolko som zena :)

orgazmus dosiahnem len s jeho prstami.. ked sa milujeme, velakrat citim ze uz uz, ale nikdy to nepride, nevyvrcholi....
:(

ev

toto sa stavalo aj mojmu byvalemu...moznosti su 2 > bud navsit lekara a porad sa s nim...alebo a osobne si myslim, ze to je dolezitejsie....podla mna mas nejaky psychicky blok...jednoducho to tak velmi chces, az sa to stava nerealnym...jednoducho pocas sexu stale myslis na to, ze sa chces urobit a moc sa snazis...viem, ze je tazke nemysliet, ale myslim, ze riesenim je prave toto...drzim palce...