Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

Heatherka

ste ma navnadili, dnes si urobim orechovy preplach vlasov, mozno mi to zmierni aj tie lupiny:)

skusala som fotit ale nevidno dokopy nic.len klasika,ze hneda :D
ale asi niecotake,len nie cervene odlesky ale take teple rysave :D

www.google.sk

Zulah

dakujem pekne :) ale poslednu dobu do mna velmi huci mama a aj jej priatel mi to povedal, ze moja original farba bbola ovela krajsia a tak :D ale mne sa toto paci viac :) ty mas tiez peknu farbu, napisala som ti aj do mailu :)

Mne inak tiez strasne padali vlasy...ale neviem z coho..mozno zo stresu alebo co..ked sa nasi rozviedli, som to dost tazko znasala...a potom uz len celkovo stres zo skoly :D a bolo...tak som zacala hennovat, pouzivat sampony bez silikonu, najviac si chvalim šampuk NEW z Lush- u, vdaka nemu mi takmer uplne prestali padat vlasy...a teraz to mam tak, ze par vlasov vypadne, ale to tak asi ma byt...ale aspon to uz neni v takej miere :)

aa este na tej stranke "egyptskej" som sa docitala, ze harmancekovy caj mi zosvetli vlasy :D co myslite, je to pravda? :D

Annika1987

no ak by orech pomohol ziskat studensi odtien, tak by som sa ani nenahnevala :D ale orechy asi len stmavia, ale nezostudenia... asi by to chcelo vyskusat, ale co s tym, ked teraz na stromoch ziadne listy nenajdem :D
tebe sa ta hrdzava velmi hodi, mas pekne vlasky

Heatherka

no ja som orechve listie pouzivala na padanie vlasov, kedze som uz pisala, ze mi neskutocne padali. robila som si z nich zapar, a tak isto aj zo zihlavy. no zmenu farby som nespozorovala, kedze som si vtedy farbila vlasy chem.farbou a dost tmavou. ale vlasy sa mi viac leskli :) ked som prestala uplne pouzivat chem.farbu a zacala hennovat prestali mi padat vlasy :) a maju konecne nejaky objem.

cize ja som farebne zmeny nespozorovala,lebo som mala tmave vlasy.ale ty mas svetlejsie,mozno nieco uvidis :)

Zulah

odpoviem aj ja na otazku pre Heatherku :)

uz stare mamy ked chceli mat tmavsie vlasy, si davali orech na hlavu.Takze to je stary osvedceny recept staych mam...ale z vlastnej skusenosti ti povedat ja neviem :) pockame, co napise Heatherka:)

Zulah

prepac, protestoval mi google chrome :D tak kym som to cez mozillu poslala, to trvalo :) ale uz som poslala...no neviem, skusim mozno aj v tom pohari..ale neviem si velmi predstavit ako :D musim to nejak domysliet :) lebo este som to neskusala..ale skor by to potom trebalo nejak miesat alebo co, lebo to je zlozite roztopit...
noo ja mam strasne svetlu plet :) a praveze k svetlej ide cervena :D vsetky rysavky su svetle..a zas, nemusis mat uplne cervene, staci aj tak ze hneda a na slnku odlesky cervenej :) ale tak to je zasa vec vkusu :)

jasne, posli mi aj ty :d ja som ta zafotkovala, dost som ich poslala :)

Annika1987

Zulah, ja som zimny typ, mam uplne bielu az priesvitnu plet, k tomu mam total cierne obocie, taka snehulienka, tak ja by som s cervenymi teplymi odtienmi vyzerala ako chora :D pacia sa mi studene odtiene, co ale zas s hennou nie je take lahke dosiahnut
citala som aj o tej henne, ktora sa ma nastruhat. napadlo mi, ked varim, tak ja roztapam cokoladu tak, ze to dam do zavaraninoveho pohara a nad horucou vodou to v nom roztopim. nestacilo by to aj na tu hennu? ci to treba ponarat do vody?
ja nemam odfotene vlasky, teda mam, ale je to len obycajna fotka z tohto leta, tak mozno by som ti poslala mailom
od teba mi este nic neprislo, dobre si napisala moju adresu? :))

Zulah

Heatherka :nelezies na nervy :) v pohode, ja som rada, ked mozem s niekym o vlasoch pokecat :D tu u nas v nasom zapadakove nemam sancu, lebo co viem, ze si ludia hennuju farbu, tak somnou su to mozno 3-4 baby :D

noo hej viem, ze tie ucinky ma kazda prava henna, ale neviem nejak ma ten cely clanok zaujal :D citam dalej :)

a ano, ja mam tu hennu, ale Caca Rouge. No hej, je to praktickejsie, ked uz mas prasok urobeny, ale mne to takto v pohode vyhovuje :) a zas netrva to tak dlho nastruhat...ale pokial mas taku misku, co mozes dat do horuceho kupela, tak netreba hennu struhat, len nalamat alebo proste nejak "nakrajat" na mensie kusky a nechat roztopit.Vtedy ma vraj aj lepsie ucinky a skor docielis farbu, aku chces, ako ked ju len zalejes sice horucou vodou :)

ja zatial taku misku nemam, len taku, ktora by mi pukla :D ale planujem si uz kupit a vyskussat to takto :)

:Annika okej, poslem ti mail...a ak mas nejaku fotku, posli aj ty mne :) no taka farba sa mi paci :) moze to byt pekne :) ale preco nechces cervene odlesky? mne sa to strasne paci :)

Prepacte, ze tolko pisem, ale ja ked sa rozpisem, tak sa nezastavim :D