Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

Lethe13

Nevie mi niekto poradiť aký odtieň popr. značka je najlepšia, keď mám také stredne hnedé vlasy a chcela by som si ich zafarbiť na prírodne ryšavo (viac do oranžova, nie červené:), lebo už som zúfala, kedže mi všetky klasické farby chytia buď príliš na tmavo alebo skoro vôbec.

wawawa

čierna henna z DM abolútne nechytá a navyše mi dráždi pokožku hlavy. a mám aj pocit, že po nej mám vlasy suchšie ako po iných

Heatherka

babule ja som si objednala prave kremovu hennu, som zvedava co to da :) po praskovej mam normalne suche vlasy aj ked davam olej a stale si davam rozne masky.

henna z Dm ani mne sa nezdala zla, kym som z nej nedostala neskutocne lupiny :D
ak nemas citlivu pokozku tak je to pokom ok, mne chytala stale tak isto ako objednana z netu :)

delphia

prave som si zmyla bordo hennu od hennayvette. mali ste baby pravdu. je to uplne iny efekt ako z henny z DM. som max. spokojna :)

JahO_Odka

Čo máte všetci stále proti henne z DM-ka? Ja ju používam a nikdy mi žiadnu paseku na hlave neurobila. Chválim si ju a navyše je jediná, ktorá sa dá v mojom okolí zohnať.

wawawa

Prosím baby, pomôžete mi? potrebujem si v týchto dňoch nafarbiť hennou vlasy, ale objednať si to nestihnem a DMkovskú nechcem. kde by som ju mohla zohnať, v akom obchode?