Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

Janka222

a dala si si hnedu? a aku znacku? noo nabuduce, si daj viac indiga a aby ti to zosvetlilo, skus si dat cisto len indigo.to by ti malo vytiahnut kus farbu....a pred hennovanim si mala aku farbu?

[zruseny1]

chcela som iba takú stredne hnedú::)
hej, je pekná, ale neviem či si zvyknem...brutál čierna je :D som teraz ako snehulienka

Janka222

aku farbu si chcela? nooo vymyje sa to rychlo.ale neviem,do akej miery.nezufaj,cierna je pekna :)aale mala si si dat potom viac indiga

[zruseny1]

preboha... ja som si primiešala trochu indiga, no asi to nebolo až tak trochu a som čierna ako noc :( jaaaj jaaaj..som nečakala že to tak chytí... kedy sa to aspoň trochu vymyje? :(

rew

Akurat pozeram - postovne z UK klasickou postou je 9.95£ = 274.3 CZK (len kurier je drahsi). A na cz strankach citam ze postovne na slovensko je 270 CZK. A neviem ako teraz, ale ked som sa zaciatkom roka rozhodovala odkial objednat, naklikala som si do kosika par veci v jednom aj v druhom eshope a na UK bola vysledna suma podstatne mensia. Ale to uz je trosku off topic prispevok :)

rew

kindervajko> odporucam hennecolor (daj do googlu henna yvette),cista henna + indigo, alebo lush caca noir (ta posledna u mna zatial vedie ;)).
Janka222> myslim ze sa viac oplati objednat z uk eshopu, hlavne ak si mas s kym rozdelit postovne ;)