Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

[zruseny1]

baby prosim vas, su velke rozdiely v tych jednotlivych druhoch? mam na mysli napr. Hennu medenocervenu, ktoru som pouzivala oproti napr. HESH medenocervenej? aky je v tom rozdiel, ked cena 250 g. Henny je skoro rovnaka ako cena iba 100 g Hesh- lepsie chyta? alebo cim to je?
rozmyslam ci nekupim tu drahsiu- zaujimaveje, ze na tych odrastenych vlasoch, kde mam este farbu ( mierna rysavu)- lepsie vidno hennu, nez pri korienkoch kde mam svoju farbu ( rysavohnedu, ale skor hnedu), o cosi tmavsiu

lalo2

aha tak teraz neviem čo spravím, pretože som si chcela zachovať moju originálnu farbu vlasov...ale aj tak ďakujem za rady :)

mirka 23

No aj ja mam asi take. Lebo tie bezfarebne henny od Yvette su robene pre tmave vlasy a ked som si to dala, tak mi to stmavilo. Takže dávam radšej blond hennu, ta mi spraví taký zlatý odlesk. Problem je, že farebná henna nezosvetluje a nedava platinový odlesk na blond vlasy.

mirka 23

sa pozri na nete henna yevtte. Má tam viacere bezfarebne henny. Maš tmave vlasy? Na začiatok ti stači aj tato dmkovska, ale čo robia tie kvalitne henny, to je neskutočne. Užasne leskle vlasy su po nich.

lalo2

žiaľ kúpila som si tú z DM-ky...pretože u nás v meste sa nikde inde nedá zohnať...ale zo začiatku som chcela len vyskúšať ako to bude pôsobiť..

mirka 23

Lalo, môžeš hennovať aj každý týždeň. Nechaj ju na vlasoch čo najdlhšie, minimalne 4 hodiny. Aku si si kupovala? Že si si nekupila tu z DM resp. z Tesca.. Ta nie je najlepšia.

lalo2

kúpila som si bezfarebnú hennu...v návode sa píše, že znovu použiť po 3-4 týždňoch...ale ja potrebujem zregenerovať vlasy čo najrýchlejšie...na jednu akciu...mohla by som ju znova použiť už skôr...napr. po takých 18tich dňoch?