Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

yvette14

xyzz
Ak si mala predtym farbu s cervenym odtienom, urcite ta henna chyti tmavsie, ale treba si ju davat aspon 1x za tyzden aspon pocas jedneho mesiaca.
Ak si si dala HC hnedu, ta chyta aj na sedive vlasy velmi dobre, ale tmavsie samozrejme az po viacerych aplikaciach:)

yvette14

mirka 23
Skusala som hennu oplachnut len vodou, aj to sa da. Ale moj typ vlasov vyzaduje po henne aspon ten jeden sampon:)
Henna sama o sebe dost vysusuje a prilisne samponovanie po henne vlasy nadbytocne dehydruje a tiez odfarbuje.
Som velmi rada, ze ste s tou blond hennou spokojna:)

xyzz

Tak hlava umytá, vysušená a vyžehlená, vlasy síce trošku lesklejšie a hebkejšie, ale farba vôbec nezmenená =( Pôvodná medená mi ostala, hennu som si dávala druhýkrát... Takže idem asi farbiť ešte o týždeň, do konca apríla chcem mať aspoň o trochu hnedšie vlasy =( Je možné, že sa mi to podarí či nie?

mirka 23

No nevedela som, že nemam si umyvať trikrat vlasy šamponom, teda že to nie je dobre... agresivne šampony nemam, takže to je v pohode.
A už si musim najsť čas na hennu a hlavne objednať, lebo mi už došla ta 250g na blond vlasy, ta bola super.

mirka 23

no tak som o niečo mdrejšia.. nevedela som to so šamponom... no teraz už chapem, prečo su vlasy najlepšie až po ďalšom umytí

yvette14

xyzz
Ak si si dala vacsie mnozstvo henny, akurat sa to bude dlhsie a tazsie zmyvat z vlasov. Po dokladnom vymyti henny staci pouzit sampon 1x (co najjemnejsi, po henne nepouzivaj sampony na mastne vlasy a proti lupinam), viac urcite nie, inak sa ti velka cast hennoveho farbiva vymyje, kedze henna sa fixuje do vlasov este niekolko hodin po farbeni. Po sampone mozes i nemusis pouzit kondicioner, ak si das do henny viac vlasovej masky, pripadne aj olej, niekomu staci pouzit len sampon. Treba vyskusat co tvojim vlaskom bude lepsie:)

mirka 23

No to ti verim že ťa hlava boli, ked si si tam toho toľko kydla :DDD Tak to si vydržala super dlho, ked do ôsmej.. hlavne nezabudni po zmyti dať ešte masku a zmy vlasy šamponom minimalne trikrat. Inak davaš hennu prvýkrát? Lebo ti tu píšem take banalne veci :-) tak dufam, že nie zbytočne ...

xyzz

mirka

no vlasy mám tak po lopatky, ale dávala som si do toho ešte dosť veľa kakaa a masku na vlasy, takže toho bolo dosť veľa... a hustota... no ja už ani neviem.. mala som veľmi husté vlasy, ale ako som si ich začala žehliť tak sa mi preriedili, ale zasa riedke nie sú myslím.... a dávala som si to o 11, idem zmývať okolo 20:00 ak dovtedy vydržím... dala som si čiapku, ale hlava ma bolí aj tak =/

yvette14

Všetci zákazníci, ktorí si objednajú nad 10,00 eur získavajú 50 % zľavu na poštovné a balné.
Zákazníci, ktorí si objednajú nad 20,00 eur môžu využiť aj mimoriadne zľavy v Špeciálnej ponuke.
hennayvette.sk