Traviace problemy a nafukovanie

Príspevok v téme: Traviace problemy a nafukovanie
danusa

Dobry den,mate tie iste problemy ako ja?
- nafuknute brucho kazdy den
- naduvanie
- bolesti v lavom boku pri vystupe zaludka do criev
- zachyteny vietor v crevach, ktory sa neda dostat vonku a bolesti?

Ked ano, rada by som o Vas vedela, ako to riesite. Ja uz neviem, ako postupovat. Bolo mi povedanie, ze mam zacat s jogou na relaxaciu. Zacala som. Je to super vec, ale nepomaha to na zaludok. Kupovala som drahe traviace enzymy na rozkladanie jedla - nepomaha. Nejem ziadne potraviny, ktore vzbudzuju nafukovanie - strukoviny, jablka, banany, kapustu ... Vzhadom na to, ze pracujem (sedave zamestnanie - co je asi aj problem), tak sa snazim jest co najmenej, lebo nie je to prijemne ked ste v praci. Bola som aj na vysetrenie zaludka - vsetko OK. Bolo mi povedane, ze ma crevne problemy psychosomatickeho povodu a ze sa to neda liecit tabletkami. Tak ako? Uz neviem co mam so sebou robit. Uz sa chcem citit normalne, bez toho, aby som sa obavala nieco jest v praci, alebo ked idem na veceru alebo vonku. Co viac, ked je ten vietor zachyteny v crevach a nemoze sa dost vonku, tak to vydava taky cudny zvuk - a je to dost hlucne, znie to akoby som "vypustala vietor". Je to dost trapne najma v robote, ked tu sedim cely den v kancelarii alebo hocikde inde s cudzimi ludmi. Nemam nadvahu, zdravo jem, cvicim skoro kazdy den. No uz neviem. Pomozte, prosim. Dik.

koleda

ahojte neviem mi nahodou niekto poradit.Som bola na plavarni pred 2dnami naglgala som sa trochu vody z bazena a vecer mi prislo zle ale nezvracala som iba ma naduva jak zabu a netravi mi dobre citim bolest na lavej strane od pupka a nizsie....No a mam tmavo zelenociernu stolicu.Nevie niekto z coho?Co mam uzivat ?

nikolatko3

ahoj ja som mala tieto problemy a kupila som si tabletky dida a odvtedy je vsetko super...su to zazracne tabletky:-)

Danusa

Ahojte vsetci,ako sa Vam dari? Lutoncanka, vratila si ten Colonix? Ja ho stale este uzivam, ale neviem, co si mam o tom mysliet. Radikalne zmeny nevidim (mozno zatial), ale cistenie criev funguje. Neviem, ci by som to chcela uzivat cele 3 mesiace. To je dost dlha doba na to, ze clovek musi chodit na WC dost casto.D.

kráska

čauko všetci,píše sa tu veeľa o Colonixe,ja sa musím teda pridať ku tým kladným reakciám.Najprv,teda prvé dva týžne som bola nesvoja a čakala som,že budem musieť sedieť na záchode celý deň,ale v pohode,bolo to OK.

RNG

Zajecicka horka ma horku chut od siranu horecnateho(magnesium sulphate=epsom salt)
Tento sa pouziva na liecenie pokozky-kupele, tiez na nicenie parazitov na kozi koni a oviec(seep dip)
Brany oralne je mierne laxativny(prehana), takze kombinacia prehanania a mierneho odstranovania parazitov moze byt dobra.
Americki indiani pouzivali na "odcervenie" rastlinu artemisia absynthia(wormwood) ktorej obsah ucinnej latky v listoch-artemisinin-je silne protiparazitny.
Ucinok je zalozeny na afinite(zlucovanim sa) so zelezom a to mnohe parazity usmrti.
Tak isto to pracuje aj na rakovinne bunky.

liduš

Pre Danušku:.Ja som mala problém s tým,že pokiaľ som nenechala čaj lúhovať dlhšie,tak to účinkovalo každý druhý deň..,ako som písala,vyriešila som to dlhýýým lúhovaním čaju.Myslím,že tie preháňavé účinky má len ten čaj,tie kapsle ani nie,sú na odstránenie prípadných parazitov v črevách.Aj tú vlákninu som si potom zvykla upraviť podľa seba,-1,5 odmerky rozmiešať v menšom množstve vody a rýýýchlo vypiť azapiť aspoň 3 pohármi vody.Skús preto experimentovať s tým lúhovaním čaju,myslím,že tam je ten problémik u teba.

zuzanaa

Vyskušala som prirodnú vodu Zaječickú Horkú o ktorej bol príspevok.Veĺmi som spokojná s účinkami tejto vody.Ďakujem.

RNG

Ak vam to naduvanie neprejde po Colonixe, niemate problem so zamorenim, ale nedostatok kyseliny a enzymov.
Na to je Betain HCl a Pepsin HCl s kazdym jedlom

Danusa

Pre cawko,sorry z mojej strany tiez.Po prve za moj prispevok na Tvoj nazor; po druhe, som si myslela, ze si muz.Prepac, ale Tvoj prispevok vyzeral ako niektore ine, napr. pij vodu, vela cvic, chod sa poprechadzat. Tak som to brala, ze take laicke rady mi urcite nepomozu a preto som tak reagovala. Keby si napisala od zaciatku, ze si mala podobny problem a riesenie bolo uplne niekde inde, tak by som to brala inac. Chces sa podelit o skusenosti?Pre Lutoncanku: ked nie si s tym pripravkom spokojna, kludne ho vrat - vratia Ti peniaze. To je aj na ich webe. Skus to. Ja si ten caj nedavam vyluhovat viac ako 2 minuty, lebo inac by ma porazilo a beriem ho 10 den. Inac ani neberiem 4 tabletky, len 3; pol davky vlakniny a 2 minuty na caj. Ucinok to na mna ma, ked myslia tym behanie na zachod.Majte sa. D